سیم کارت

هدیه نصب ایرانسل من برای اولین بار؛ نحوه فعال سازی آن

هدیه نصب ایرانسل من برای اولین بار؛ نحوه فعال سازی آن
نویسنده : ساناز محمدی۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
4 دیدگاه

از بین انواع مختلف اپلیکیشن هایی که برای گوشی خود دانلود و نصب می کنیم، اگر برنامه ای وجود داشته باشد که با نصب آن هدیه بگیریم و همچنین از خدمات متفاوتی بهره مند شویم، حتما آنرا امتحان می کنیم. ایرانسل برای آن دسته از مشترکین خود که اولین بار ایرانسل من نصب کنند، هدیه ای در نظر گرفته است. در این مقاله از مگ تک، هدیه نصب ایرانسل من برای اولین بار و نحوه فعال سازی آن را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

دریافت هدیه نصب ایرانسل من

اکثر افرادی که از سیم کارت ایرانسل استفاده می کنند، با اپلیکیشن ایرانسل من و خدمات آن مثل خرید بسته اینترنت و مکالمه، خرید مودم، خرید بسته و شارژ، پرداخت قبض و …آشنا هستند. اما اگر برنامه ایرانسل من را در گوشی خود ندارید، خبر خوب اینکه با نصب ایرانسل من، علاوه بر استفاده از خدمات ایرانسل من، از بسته اینترنتی 50 گیگابایتی که هدیه نصب ایرانسل من می باشد، برخوردار خواهید شد.

فعال سازی اینترنت هدیه ایرانسل

در بین انواع روش های گرفتن اینترنت رایگان ایرانسل، ایرانسل من اینترنت رایگان می دهد و با اولین نصب ایرانسل من در تلفن همراه خود و ورود به این برنامه 50 گیگ اینترنت هدیه به شما تعلق می گیرد که تنها همان روز اعتبار دارد.

افرادی که قبلا نسخه های قدیمی اپلیکیشن را نصب و استفاده کرده باشند، با نصب مجدد برنامه هدیه ای دریافت نخواهند کرد و باید شماره قبلا ثبت نشده باشد.

اما فعالسازی بسته هدیه نصب ایرانسل من به چه صورت است؟

هدیه نصب ایرانسل من برای اولین بار
 1. برای دریافت بسته هدیه نصب ایرانسل من جدیدترین نسخه ایرانسل من را دانلود و روی گوشی خود نصب کنید. (با شماره گیری #45* نیز لینک دانلود برنامه ایرانسل من برای شما پیامک می شود.)
 2. بعد از ورود به برنامه ایرانسل من شماره همراه خود را وارد و دکمه ورود را کلیک کنید
 3. حالا کد ارسال شده به خط خود را وارد کنید تا وارد صفحه اصلی ایرانسل من شوید.
 4. پیامکی برای شما ارسال می شود که از فعال شدن هدیه اولین نصب ایرانسل من و مدت زمان اعتبار آن خبر می دهد.

شرایط دریافت هدیه نصب ایرانسل من برای اولین بار

 • گفته می شود در این طرح کاربران ios؛ اینترنت 50 گیگابایتی و کاربران اندروید اینترنت 10 گیگابایتی هدیه می گیرند که به مدت 3 روز اعتبار دارد.
 • با دعوت دوستان خود به ایرانسل من، در بخش دعوت دوستان (آن دسته از مخاطبین شما که برنامه ایرانسل من را در گوشی ندارند) 1 گیگ اینترنت به شما و 10 گیگ اینترنت به دوستان شما هدیه داده می شود.

دریافت هدیه نصب ایرانسل من تنها از طریق اپلیکیشن امکان پذیر است با نسخه تحت وب به شما تعلق نمی گیرد.

 • چنانچه 30 تا 90 روز بعد از نصب ایرانسل من برای اولین بار وارد این برنامه شوید، 1 گیگ اینترنت و 100 دقیقه مکالمه ایرانسلی رایگان با اعتبار 1 روز به شما هدیه داده می شود.
 • اگر بیشتر از 90 روز است که وارد برنامه ایرانسل من نشده اید، با ورود مجدد به شما 1 گیگ اینترنت 1 روزه هدیه داده می شود.
 • اگر ورود مجدد شما به ایرانسل من بعد از 90 روز در روز جمعه باشد، 3 گیگ اینترنت هدیه 1 روزه به شما تعلق می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

 1. نورمحمدبادپا گفت:

  ایرانسل عالیه

 2. فائزه گفت:

  میشه همون روز هدیه رو دریافت نکرد و یه روز دیگه فعالش کرد؟

 3. فائزه گفت:

  میشه همون روز هدیه رو دریافت نکرد و یه روز دیگه فعالش کرد؟

 4. سروش گفت:

  نصب کردم برا بار اول ولی هدیه خبری نبود،همش سرکاریه والان حذفش میکنم