شبکه های اجتماعی

دانلود استوری اینستاگرام بدون برنامه از طریق گوگل (آموزش به زبان ساده)

دانلود استوری اینستاگرام بدون برنامه از طریق گوگل (آموزش به زبان ساده)
نویسنده : ساناز محمدی۲۸ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

ممکن است با مشاهده استوری دوستانتان در اینستاگرام بخواهید آنها را با همان کیفیت دانلود و ذخیره کنید. گرچه برنامه هایی برای این کار وجود دارد اما در این مقاله از مگ تک می خواهیم آموزش ساده دانلود استوری اینستاگرام بدون برنامه از طریق گوگل را با شما در میان بگذاریم.

دانلود استوری اینستا بدون برنامه

فرقی نمی کند گوشی شما اندروید یا آیفون باشد و یا از اینستاگرام کامیپوتر استفاده کنید. می توانید استوری های اینستاگرام مورد علاقه خود را به راحتی دانلود و ذخیره کرده و به اشتراک بگذارید.

در ادامه نحوه دانلود استوری اینستاگرام از گوگل بدون برنامه را آموزش داده ایم.

اموزش دانلود استوری اینستا بدون برنامه

برای دانلود استوری‌ های اینستاگرام بدون استفاده از برنامه، می‌ توانید از وب‌ سایت‌ هایی استفاده کنید که این سرویس را ارائه می‌ دهند. مراحل زیر را برای این کار دنبال کنید:

  1. ابتدا به صفحه اینستاگرام فردی که قصد دانلود استوری از آن دارید، بروید.
  2. کپی کردن نام کاربری فرد مورد نظر(این اطلاعات معمولا در بالای صفحه قابل مشاهده است)
  3. باز کردن یکی از وب‌ سایت‌ هایی که سرویس دانلود استوری اینستاگرام را ارائه می‌ دهند. مثلا وب‌ سایت‌ هایی مانند “instastory.net” یا “storiesig”. (می توانید از وبسایت هایی که در انتهای مطلب معرفی کردیم استفاده کنید.)
  4. در این وب‌ سایت‌ ها، در قسمت مربوط به دانلود استوری، نام کاربری فرد مورد نظر را وارد کنید و دکمه دانلود یا جستجو را بزنید.
  5. وب‌ سایت استوری‌ های مربوط به آن کاربر را نمایش خواهد داد. شما می‌ توانید استوری مورد نظر خود را انتخاب کنید و دکمه دانلود را بزنید.

لطفاً توجه داشته باشید که این روش فقط برای استوری‌های اکانت‌های عمومی کار می‌ کند و اگر استوری در یک اکانت خصوصی قرار دارد، نمی‌ توانید به این روش آن را دانلود کنید. همچنین، حریم شخصی دیگران را همیشه احترام بگذارید و بدون اجازه فرد، استوری‌ هایش را دانلود نکنید.

سایت های دانلود استوری اینستاگرام معتبر و معروف دنیا

برای دانلود استوری اینستاگرام از گوگل می توانید از وبسایت های زیر استفاده کنید. اما لطفا به یاد داشته باشید که حریم خصوصی کاربران را رعایت کنید و فقط با اجازه صاحب استوری، آن را دانلود کنید.

storiesig.com

این سایت به آدرس اینترنتی http://storiesig.com/ امکان دانلود استوری‌ها را بدون نیاز به ورود به حساب کاربری ارائه می‌ دهد.

instadp.io

سایت های دانلود استوری اینستاگرام: instadp.io

instadp.io به عنوان یک سایت دانلود استوری از اینستاگرام نه تنها اجازه دانلود استوری‌ ها را می‌ دهد، بلکه می‌ توانید تصاویر پروفایل را نیز در اندازه اصلی آنها دانلود کنید.

آدرس اینترنتی این سایت https://instadp.io/ می باشد.

saveig.org

این وبسایت به آدرس اینترنتی https://saveig.org/، امکان دانلود استوری‌ ها، ویدیو‌ها و تصاویر از اینستاگرام را فراهم می‌ کند.

StorySaver.net

سایت دانلود استوری اینستا: StorySaver.net

برای استفاده از یکی از سایت های دانلود استوری اینستا، آدرس اینترنتی https://www.storysaver.net/ را وارد کنید. این وب‌ سایت به شما اجازه می‌ دهد که استوری‌ ها، ویدیوها، و تصاویر از اینستاگرام را دانلود کنید.

InstaStoryViewer.com

به آدرس اینترنتی https://www.instastoryviewer.com/؛ این سایت شما را قادر می‌ سازد که استوری‌ ها را به صورت آنلاین ببینید و دانلود کنید.

ingram.io

با مراجعه به این سایت به آدرس https://ingram.io این یک ابزار دیگر برای دانلود استوری‌ ها، تصاویر، و ویدیوها از اینستاگرام است.

نکته: باز هم تاکید می‌ کنم که باید احترام به حقوق معنوی و حریم خصوصی دیگران را حفظ کرد و فقط با اجازه صاحب محتوا، آن را دانلود کنید.

همچنین بخوانید:

چطور بفهمیم چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارو میبینن

دیدگاهتان را بنویسید