شبکه های اجتماعی

روبیکا به ازای هر بازدید چقدر پول میدهد/ چگونه محاسبه می شود ؟

روبیکا به ازای هر بازدید چقدر پول میدهد
نویسنده : ساناز محمدی۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
0 دیدگاه

این روزها شبکه های اجتماعی تنها فضایی برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت نیستند و از طریق افزایش بازدید می توان به تبلیغات و کسب در آمد رسید. اپلیکیشن روبیکا نیز چنین فضایی را فراهم ساخته و می توانید از طریق ایجاد کانال، بازی و همچنین سرویس روبینو در روبیکا کسب درآمد کنید. اما روبیکا به ازای هر بازدید چقدر پول میدهد ؟ همراه مگ تک باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

پول درآوردن در روبیکا

کسب درآمد در روبیکا به دو روش مستقیم (از طریق کانال) و غیر مستقیم (روبینو) امکان پذیر است و بر اساس ترافیک مصرفی کاربران در کانال یا پیج هر کاربر محاسبه می شود.

اینکه درآمد روبیکا چقدر باشد به عوامل مختلفی از جمله تعداد دنبال کننده های شما، محتوای شما، نوع تبلیغات و همکاری شما با برندهای مختلف بستگی دارد.

بخش روبینو روبیکا فضایی شبیه به اینستاگرام دارد که با ایجاد پیج و به اشتراک گذاشتن عکس و مطلب در آن می توانید تعداد دنبال کننده های خود را افزایش دهید و بازدید و لایک بگیرید.

کسب درآمد روبیکا چگونه است

میزان درآمد روبیکا قوانین خاص خودش را دارد و پول روبیکا به ازای هر بازدید مشخص نشده، اما درآمد روبینو، بر اساس تعداد دنبال کننده ها و بازدید از پیج روبینو می باشد. بنابراین افزایش تعداد دنبال کننده ها و اعضای کانال و به دنبال آن افزایش مصرف حجم اینترنت در کانال روبیکای شما درآمدتان را افزایش خواهد داد.

به گفته برخی کاربران، در آمد افراد در روبیکا، 700 تومان به ازای هر گیگابایت ترافیک مصرفی در کانال می باشد. به این معنا که با دانلود یک فایل 1 گیگابایتی در کانال شما، 700 تومان به کیف پول دیجیتال شما افزوده می شود و این مبلغ با افزایش تعداد اعضای کانال و افزایش حجم دانلود به رقم قابل قبولی خواهد رسید.

سیستم درآمد زایی روبیکا دارای پیشخوان یا داشبورد کسب درآمد است که در صفحه اصلی روبیکا قرار دارد و اطلاعاتی در مورد وضعیت کسب درآمد از کانال های روبیکا و یا روبینو کاربران را در اختیار شما قرار می دهد.

درامد روبیکا چگونه محاسبه می شود

با عضویت در اپلیکیشن روبیکا، یک کیف پول دیجیتال برای شما در نظر گرفته می شود که با افزایش تعداد اعضا و دانلود محتوای کانال مبلغی به آن واریز خواهد شد.

در آمد روبیکا بعد از درخواست انتقال برای شما واریز می شود که در اولین مرحله مبلغ واریزی 100 هزار تومان است ولی به مرور کمتر یا بیشتر می شود.

  • برای اطلاع از میزان درآمد در روبیکا، وارد بخش تنظیمات شوید
  • قسمت کسب درآمد را انتخاب کنید
  • از قسمت کیف پول میتوانید درخواست برداشت وجه بدید
  • بعد از درخواست انتقال وجه، محتوای شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید صلاحیت عرفی و اخلاقی محتوا درآمد برای شما واریز خواهد شد و در کیف پول دیجیتال شما قرار می گیرد تا هر زمان که بخواهید آن را به حساب‌ بانکی خود انتقال دهید.

برای برداشت مبلغ درآمد باید حداقل 10 هزار تومان درآمد داشته باشید و در آمد برحسب کاربران فعال محاسبه می شود و نیازی به ترافیک دانلود ندارد.

نصب اپلیکیشن روبیکا در کامپیوتر

5 تکنیک طلایی افزایش بازدید روبیکا

طبیعتا درآمد روبیکا چندان چشمگیر نیست اما با رعایت برخی می توانید درآمد خود را به حد قابل قبولی برسانید:

  1. با شناسایی موضوعات پرطرفدار، استفاده از هشتگ، انتشار منظم، توجه به آمار و… می توان کسب درآمد از روبیکا را افزایش داد
  2. برای افزایش درامد روبیکا می توانید حساب کاربری خود را ارتقا دهید، آموزش های آنلاین ارائه دهید، محصول خاصی را ارائه دهید
  3. افزایش حجم دانلود از محتوایی که شما در کانال یا گروه روبیکا قرار می دهید و یا در روبینو به اشتراک می گذارید، میزان درآمد شما را افزایش می دهد
  4. در آمد بازدید ویدئو بیشتر از درآمد بازدید عکس و متن است. ویدئوهای طولانی و کاربردی که از کیفیت خوبی برخوردار باشند، به افزایش درآمد شما کمک می کند
  5. محتوا باید توسط شخص شما آپلود شده باشد و در این صوت درآمد پیام های فوروارد شده نیز برای شما حساب می شود.
چگونه کسب درآمد روبیکا را فعال کنیم

از طریق ایجاد کانال، تولید محتوا، تبلیغات، فروش محصولات و همکاری در فروش می توان کسب درآمد روبیکا را فعال نمود.

چگونه در روبیکا کسی را بلاک کنیم

دیدگاهتان را بنویسید