شبکه های اجتماعی

چگونه در ایتا کانال پیدا کنیم (ساده ترین روش)

چگونه در ایتا کانال پیدا کنیم
نویسنده : ساناز محمدی۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
0 دیدگاه

ایتا به یکی از پرکاربردترین پیام رسان های ایرانی تبدیل شده که بدون نیاز به فلیترشکن کار می کند و کانال های موجود در آن به راهی برای کسب درآمد تبدیل شده است. با ساخت کانال در ایتا می توانید برندسازی کنید، کسب درآمد کنید و در جهت رشد و تقویت برند خود فعالیت داشته باشید. اما ایتا صدها کانال در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، خانوادگی، هنری و … دارد که می توان در آنها عضو شد و از محتوای آنها استفاده کرد. در این مقاله از مگ تک همراه شما هستیم تا به زبان ساده آموزش دهیم چگونه در ایتا کانال پیدا کنیم.

چگونه در ایتا کانال ها را پیدا کنیم

ممکن است کانال خاصی در ایتا مدنظر شما باشد و یا بخواهید بدون شناخت وارد یک کانال تخصصی در ایتا شوید. بر ای پیدا کردن کاناها در ایتا روش های مختلفی وجود دارد که با شما درمیان می گذاریم اما ابتدا ساده ترین شیوه پیدا کردن کانال در ایتا را آموزش داده ایم:

نحوه پیدا کردن کانال در ایتا

کانال های تلگرام می توانند برای اهداف مختلفی چون تبلیغ کسب و کار و یا عضویت و استفاده از مطالب کانال مورد توجه قرار بگیرند.

کانال هایی که در آنها عضویت دارید در بخش (کانال ها) قابل مشاهده هستند و می توانید در بخش جستجوی (گفتگوها) اسم کانال را سرچ کنید از مطالب جدید باخبر شوید

چگونگی جستجوی کانال در ایتا

اما اگر می خواهید یک کانال (مثلا آشپزی) را در ایتا پیدا کنید، می توانید به روش زیر عمل کنید:

  1. ابتدا بر روی (علامت ذره بین) که در بالای صفحه ایتا قرار دارد، کلیک کنید

2. حالا بر روی (عناوین) ضربه بزنید (با ضربه زدن بر روی گزینه عناوین، سرچ کانال ها از حالت شخصی خارج می شود و بصورت کلی کانال هایی که در ایتا وجود دارند برای شما نمایش داده می شوند)

3. کلمه مورد نظر را سرچ کنید تا انواع کانال های ایتا که مرتبط با کانال مورد جستجوی شما هستند برای شما نمایش داده شوند

چطور در ایتا کانال سرچ کنیم
  • ممکن است بعد از هر ورود به ایتا، کانال هایی به شکل تبلیغات در بخش گفتگو ها برای شما ظاهر شده باشد، در صورت تمایل به عضویت در آنها، بر روی وارد کانال شوید و دکمه (پیوستن) یا join را فشار دهید.
چگونه در ایتا کانال ها را پیدا کنیم
  • برای پیدا کردن کانال ایتا که فروشگاهی یا تجاری باشد، در صفحه اصلی ایتا، عبارت مورد نظر را جستجو کنید، سپس بر روی گزینه (سراسری) کلیک کنید تا کانال های مرتبط با مبحث مورد نظر شما نمایش داده شوند.
چگونه در ایتا یک کانال را پیدا کنیم
چگونه لینک کانال ایتا را پیدا کنیم

شاید بپرسید چگونه با لینک وارد کانال ایتا شویم.
ساده ترین راه برای وارد شدن به کانال ایتا با لینک این است که از افراد عضو کانال بخواهید تا لینک را در اختیار شما قرار دهند.

دیگر روش های عضویت در کانال ایتا:

  • از طریق تبلیغات

تعداد زیادی از کانال های ایتا در پیام رسان هایی چون تلگرام، بله و …به صورت تبلیغات وجود دارند که براحتی می توانید به عضویت آنها درآیید.

  • استفاده از هشتگ

در بخش داغ ترین های ایتا (علامت آتش) هشتگ های پربازدید برای شما نمایش داده می شود و می توانید با توجه به اولویت های خود آنها را انتخاب کنید.

  • سرچ گوگل

بسیاری از کانال های معروف و کاربردی ایتا در گوگل قابل جستجو هستند، کافیست آنها را جستجو کرده و به یکی از اعضای آنها تبدیل شوید

از کجا بفهمیم در ایتا پیام خوانده شده

دیدگاهتان را بنویسید