شبکه های اجتماعی

چرا ایتا میزنه در حال اتصال / چه باید کرد؟

چرا ایتا میزنه در حال اتصال
نویسنده : ساناز محمدی۲۷ فروردین ۱۴۰۳
0 دیدگاه

از جمله مشکلات رایجی که کاربران ایتا با آن مواجه هستند، پیغام در حال اتصال است که به خصوص در اواخر هفته بیشتر به چشم می خورد. این خطا باعث می شود برنامه برای شما بطور کامل آپلود نشود و به پیغام های جدید دسترسی نداشته باشید. اما علت بروز این خطا چیست و چرا ایتا همش میزنه در حال اتصال ؟ همراه مگ تک باشید تا پاسخی درست برای این حل مشکل دریافت کنید.

چرا ایتا میزنه در حال بروزرسانی

ایجاد مشکل در اتصال ایتا باعث می شود که ارسال و دریافت پیام برای کاربران ممکن نباشد و برنامه بطور مداوم در حالت یکنواخت باقی بماند .

در این موقعیت حتما می پرسید ایتا کی وصل میشه ؟ معمولا این اختلال موقتی بوده اما گاها ممکن است چند ساعت طول بکشد که در بسیاری از موارد به دلیل بروزرسانی سیستم و ارتقای سخت افزاری تجهیزات شبکه می باشد.

وصل نشدن ایتا و اینکه چرا برنامه ایتا میزنه در حال اتصال به عوامل مختلفی وابسته است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

گاهی قطعی پیام رسان های خارجی نظیر واتساپ یا تلگرام می تواند دلیلی بر هجوم کاربران به پیام رسان های داخلی نظیر ایتا باشد که به یکباره سبب بروز ترافیک بالا و اختلال در اتصال خواهد شد.

گاهی نیز مشکل سراسری است و باید توسط کارشناسان بخش فنی برطرف شود.

اختلالات فنی در سرور

اختلالات فنی از جمله بار بالای ترافیک، خرابی سخت افزار و یا برخی مشکلات داخلی از اصلی ترین دلایل قطعی ایتا هستند و بهترین راهکار برای رفع چنین مشکلی بروزرسانی برنامه ایتا می باشد.

بعد از دانلود نسخه جدید، برنامه را ببندید و مجدد اجرا نمایید.

مشکلات شبکه

مسائل محلی، قطعی اینترنت، اختلالات زیرساختی و یا مسائل فنی در دسترسی به سرورهای ایتا تاثیر دارند که می تواند باعث قطعی اینترنت شود و خطای در حال اتصال را نمایش دهند. بنابراین باید از اتصال اینترنت خود اطمینان پیدا کنید.

از طریق تماس با پشتیبانی ایتا می توانید راهنمایی های تیم پشتیبانی ایتا را مورد استفاده قرار دهید.

9099070345 را از طریق تلفن ثابت و بدون کد شماره گیری نمایید تا کارشناسان در خصوص این مشکل شما را راهنمایی کنند.

تنظیم نبودن تاریخ و ساعت گوشی

این احتمال وجود دارد که دلیل وصل نشدن ایتا، تنظیم نبودن تاریخ و ساعت گوشی باشد. برای حل این مشکل از بخش Data And Time، تاریخ و ساعت گوشی را بروز کنید.

بهتر است زمان را بر روی حالت تاریخ و زمان خودکار (Automatic data and time) قرار دهید تا بصورت خودکار از طریق شبکه و اینترنت همگام سازی صورت بگیرد.

  • روشن بودن فلیتر شکن دلیل دیگری برای بروز خطای در حال اتصال ایتاست

حل مشکل ایتا در حال اتصال با چند راهکار

بطور خلاصه برای حل مشکل ایتا در اتصال روش های زیر را حتما امتحان کنید، ممکن است بروز خطای در حال اتصال به دلیل یک یا چند مورد از گزینه های زیر باشد:

  • از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید
  • شماره خود را بدون 98+ وارد نمایید
  • برنامه ایتا را بروز رسانی کنید
  • گوشی خود را ری استارت نمایید
  • فلیترشکن خود را خاموش کنید
  • کش گوشی خود را پاک کنید (در بخش تنظیمات گوشی، بر روی گزینه clear cache کلیک کنید)
  • اتصال با وای فای
  • خروج از اکانت و ورود مجدد
  • تماس با پشتیبانی ایتا آخرین راهکاری است که برای حل این مشکل پیش روی شماست. در نوار جستجوی ایتا کلمه support را وارد کرده، روی پشتیبان ایتا کلیک کنید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید.

چرا ایتا کد نمیده

دیدگاهتان را بنویسید