شبکه های اجتماعی

چگونه از ایتا پول در بیاوریم (بهترین روش کسب درآمد)

چگونه از ایتا پول در بیاوریم
نویسنده : ساناز محمدی۱۱ آبان ۱۴۰۲
0 دیدگاه

دیگر مانند گذشته پیام رسان ها تنها جنبه اطلاع رسانی ندارند و به فضایی برای کسب در آمد تبدیل شده اند. در شرایطی که بازار پیام رسان های داخلی داغ است؛ ایتا به عنوان یک برنامه شبیه به تلگرام درصد بالایی از مخاطبان را به خود اختصاص داده و چه خوب است اگر بتوان از این طریق به درآمد دست یافت. همراه مگ تک باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه از ایتا پول در بیاوریم.

آموزش پول درآوردن از ایتا

استفاده از پیام رسان ایتا به فیلترشکن نیاز ندارد، کاربری ساده ای دارد، رقیب چندانی ندارد، بیش از 20 میلیون مخاطب را در خود جای داده و با توجه به حمایت دولت از این برنامه، اعتماد بیشتری را نسبت به پیام رسان های خارجی به خود جلب می کند.

با توجه به این توضیحات، می توان از این وضعیت برای کسب درآمد از ایتا استفاده نمود. اما چگونه در ایتا پول در بیاریم ؟

ایجاد کانال بهترین راه برای کسب درآمد از ایتا

بهترین کانال های ایتا برای پول درآوردن؛ کانال آموزشی، خدماتی و فروشگاهی هستند.

برای کسب در آمد در ایتا از طریق کانال؛ می توانید کانال شخصی خود را ایجاد کنید و یا مدیریت یا ادمینی کانال دیگران را به عهده بگیرید.

اگر محصول یا خدمات خاصی برای ارائه ندارید، می توانید با فعالیت مداوم در کانال فروشگاه های معتبر و افزایش تعداد اعضا، میزان فروش کانال را ارتقا دهید و سهم خودتان از درآمد آنرا بیشتر کنید.

کانال های عمومی و رایج ایتا مانند کانال ورزشی، طب سنتی و …بازدهی چندانی ندارد و برای کسب درآمد نمی توان به آنها تکیه کرد.

چگونه در ایتا کانال بسازیم

برای ساخت کانال در ایتا بعد از ورود به برنامه بر روی علامت نارنجی رنگ مداد ضربه بزنید و سپس New Channel را انتخاب کنید و افراد را به کانال اضافه کنید.

اسمی که برای کانال ایتا انتخاب می کنید، باید اسم ساده، کوتاه، به زبان فارسی و با معنی مناسب باشد و به راحتی در ذهن افراد باقی بماند.

اگر می خواهید برای پروفایل کانال ایتا عکس انتخاب کنید، عکسی را در نظر داشته باشید که مرتبط با کانال شما باشد، مشخص و واضح باشد و ترجیحا از چهره شخصی شما و یا لوگوی برند شما باشد تا افراد به واقعی بودن کانال و ماهیت آن اعتماد کنند.

پول درآوردن از ایتا

پول در آوردن در ایتا با کانال آموزشی

برای پول درآوردن از ایتا می توانید کانال آموزشی ویژه ای را ایجاد کنید و با آموزش یک مهارت خاص به افراد، آنرا گسترش دهید.

کانال اموزشی ایتا می تواند در زمینه مهارت فن بیان، زبان خارجی، خوشنویسی، بافتنی، موسیقی، دوره های موفقیت و یا آموزش آداب اجتماعی باشد.

با انتشار عکس، فیلم و متن در این کانال ها و استقبال مخاطبان از محتوای شما به تدریج می توانید دوره هایی برای آموزش طراحی کنید و بصورت پکیج با قیمت مناسب به فروش برسانید.

(توجه داشته باشید که آموزش علاوه بر اطلاعات کافی نیازمند برخورداری از فن بیان اجتماعی بالایی است.)

در حال حاضر دروس دوره رایگان کسب درآمد از ایتا نیز وجود دارد که با گذراندن این دوره

کسب درامد از ایتا با کانال خدماتی

ایجاد کانال خدماتی در ایتا روش دیگری برای کسب درآمد از این پیام رسان داخلی است. اگر به فکر پول دراوردن در ایتا هستید، می توانید با تحقیق و شناسایی در مورد خدمات پولساز و پرطرفدار و کسب آموزش و تجربه در آنها به موفقیت برسید.

کانال های خدماتی ایتا می تواند ارائه خدماتی چون نقاشی چهره، ادیت و چاپ عکس، ساخت وسایل چوبی، طراحی لباس و … را دربرمی گیرد.

کانال فروشگاهی ایتا برای دریافت پول

یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد حلال ایتا، راه اندازی کانال فروشگاهی مانند کانال فروش لوازم آرایشی، کانال فروش بدلیجات، کانال فروش لباس و … است.

اما اگر محصولی برای فروش ندارید، می توانید از طریق تبلیغ در کانال خود برای فروشگاه های شهر، محصولات آنها را به فروش برسانید و سود حاصل از فروش خود را کسر کنید.

در کانال هایی که با هدف کسب درآمد از ایتا ایجاد می کنید، توضیحات مفیدی از محصولات یا خدمات (ترجیحا بصورت ویدئو) خود ارائه دهید، روزانه آنها را آپدیت کنید و مطالب جدید قرار دهید و به طور مرتب مخاطبین جدید اضافه کنید.

با افزایش اعضای کانال و گسترش کسب و کار خود در ایتا بعد از مدت ها می توانید از طریق فروش کانال نیز پول دربیاورید.

برداشت پول از ایتا

بعد از اینکه از طریق ادمینی یا بلاگری در ایتا به درآمد رسیدید، می توانید با وارد کردن شماره حساب بانکی در بخش تنظیمات پول خود را برداشت نمایید.

چگونه کیف پول ایتا را فعال کنیم

کیف پول ایتا بطور پیش فرض برای شما فعال می باشد و برای دسترسی به آن کافیست به آدرس pay.eitaa.com مراجعه کنید.

درآمد از ایتا چقدر است

میزان درآمد شما از ایتا به نوع و کیفیت فعالیت شما در ایتا بستگی دارد. می توانید با شرکت در دوره های آموزشی تخصص لازم در این زمینه را کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید