شبکه های اجتماعی

چگونه در برنامه ایتا لوکیشن بفرستیم به زبان ساده

چگونه در برنامه ایتا لوکیشن بفرستیم به زبان ساده
نویسنده : ساناز محمدی۲۹ شهریور ۱۴۰۲
2 دیدگاه

فرستادن موقعیت مکانی یا لوکیشن از جمله قابلیت های برنامه ایتا است که به شما می کند در زمان کوتاهی موقعیت مکانی خود را با شخص یا گروه خاصی به اشتراک بگذارید. اما ممکن است نحوه ارسال لوکیشن در ایتا را بلد نباشید، جای نگرانی نیست؛ در این مقاله از مگ تک با آموزش فرستادن لوکیشن در برنامه ایتا همراه شما هستیم و به زبان ساده توضیح می دهیم که چگونه در برنامه ایتا لوکیشن بفرستیم.

فرستادن لوکیشن در ایتا

ارسال لوکیشن در ایتا بسیار ساده است و تنها کافیست از اتصال به اینترنت و خاموش بودن فلیتر شکن گوشی خود مطمعن باشید. در ادامه آموزش ساده فرستادن لوکیشن در ایتا را بصورت مرحله به مرحله با عکس در اختیار شما قرار داده ایم:

چطور لوکیشن بفرستیم در ایتا

  1. برای ارسال لوکیشن در ایتا، وارد برنامه ایتا شوید و بر روی اسم شخصی که می خواهید موقعیت مکانی خود را برای او بفرستید، ضربه بزنید
  2. بر روی علامت منگنه که در پایین صفحه چت قرار دارد کلیک کنید (از این مسیر می توانید عکس، فیلم، فایل و یا لوکیشن خود را برای دیگران بفرستید.)
چطور لوکیشن بفرستیم در ایتا

3. از بین آیکون های موجود، موقعیت مکانی را انتخاب کنید

طریقه فرستادن لوکیشن در ایتا

4. اگر قابلیت دسترسی به موقعیت مکانی در گوشی شما خاموش باشد، پیامی به شکل زیر را مشاهده خواهید کرد؛ بر روی فعال کردن ضربه کلیک کنید

ارسال لوکیشن در ایتا چگونه است

5. دکمه دسترسی به موقعیت مکانی را روشن کنید تا موقعیت مکانی شما را روی نقشه نشان دهد

مراحل لوکیشن فرستادن ایتا

6. بر روی علامت آبی رنگ ارسال موقعیت مکانی فعلی من ضربه بزنید

چگونه لوکیشن بفرستیم در ایتا

7. حالا لوکیشن شما برای فرد مورد نظر به شکل زیر ارسال می شود. باضربه زدن بر روی علامت لوکیشن خواهید دید که آدرس شما به درستی برای طرف مقابل فرستاده شده است

آموزش فرستادن لوکیشن در ایتا

8. فرستادن لوکیشن در اپلیکیشن ایتا با موفقیت انجام شد.

آموزش فرستادن لوکیشن در ایتا

روش ذکر شده برای ارسال لوکیشن در ایتا وب و همچنین فرستادن لوکیشن در ایتا ایفون امکان پذیر نیست و تنها در گوشی های اندروید قابل استفاده است.

برای فرستادن لوکیشن در آیفون می توانید بعد از پیدا کردن دقیق موقعیت مکانی در بخش لوکیشن تنظیمات گوشی آیفون، از آن اسکرین شات گرفته و بصورت عکس در ایتا ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

  1. ریحانه گفت:

    سلام ممنون میشم توضیح بدید چطوری در اینا وب لوکیشن بفرستیم با گوشی آیفون یا چطوری مخاطبین را در اینا وب فعال کنیم

  2. زهرایی گفت:

    سلام
    برای من‌مکان ونقشه نمایش داده نمیشه تانقطه مورد نظر را پیداکنم