علم و دانش

تست شخصیت شناسی از روی نحوه نگه داشتن گوشی در دست

تست شخصیت نحوه نگه داشتن موبایل در دست
نویسنده : سارا محمدی۱۸ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

این تست جالب را انجام دهید تا بدانید نحوه نگه داشتن گوشی چه چیزهایی را در مورد شخصیت شما آشکار می کند. شما چگونه گوشی موبایل را در دست می گیرید؟ گوشی خود را با یک دست می گیرید یا با دو دست؟ در این مقاله، با ویژگی های شخصیتی خود بر اساس نحوه نگه داشتن گوشی آشنا شوید.

تست شخصیت نحوه نگه داشتن گوشی

نحوه در دست گرفتن گوشی توسط شما نشان دهنده برخی ویژگی های شخصیتی شماست. این تست شخصیت می‌ تواند چیزهای زیادی در مورد علایق، طبیعت، رفتار، نقاط قوت، ضعف و غیره شما بگوید. اگر عاشق تست‌های شخصیت هستید، به خواندن این مقاله ادامه دهید تا از ویژگی‌های شخصیتی پنهان خود بر اساس نحوه نگه‌داشتن گوشی خود مطلع شوید.

در این تست 4 مدل نگاه داشتن گوشی بررسی شده است:

  • شماره 1: نگه داشتن گوشی با یک دست و استفاده از شست همان دست
  • شماره 2: نگه داشتن گوشی با دو دست و استفاده از یک شست
  • شماره 3: نگه داشتن گوشی با هر دو دست و استفاده از هر دو شست
  • شماره 4: نگه داشتن گوشی با یک دست و استفاده از انگشت اشاره دست دیگر

شماره 1 نگه داشتن تلفن با یک دست و استفاده از یک شست همان دست

تست شخصیت مدل نگه داشتن موبایل در دست

شما فردی با اعتماد به نفس، ریسک پذیر، پرانرژی، راحت، آینده نگر و مشتاق پیشرفت در زندگی هستید. شما در هر موقعیتی از قبول چالش ها و انجام کارهای سخت که برای شما سودآور است نمی ترسید. ما برای رسیدن به هدف بی پروا و گاهی عجول هستید. شما برای داشته ها و هر چیزی که به دست می آورید خوش بین و سپاسگزار هستید.

شماره 2: نگه داشتن گوشی با دو دست و استفاده از یک شست

تست شخصیت از روی نحوه نگه داشتن موبایل در دست

شما در انجام کارها منظم، روشمند و فعال هستید. شما شنونده خوب و قابل اعتمادی هستید و مردم معمولا برای مشاوره به شما مراجعه می کنند. شما مسائل را به صورت عمیق نگاه می کنید تا به یک نتیجه محکم و معقول برسید. قبل از گرفتن هر تصمیم یا اقدامی محتاط هستید و قبل از نهایی کردن هر چیزی، همه خطرات را ارزیابی کرده و به جزئیات توجه می کنید. شما به راحتی می توانید نیات و انگیزه های دیگران را حدس بزنید. نکته پایانی اینکه حضور شما معمولا آرامش بخش است.

شماره 3: گوشی را با هر دو دست میگیرید و از هر دو شست استفاده میکنید

تست شخصیت نحوه نگه داشتن موبایل


معمولاً انرژی بالایی دارید. شما همچنین در بیان افکار خود قاطعیت دارید. همچنین به شدت با تغییرات سازگار می باشید. شما با ظرافت از تغییر استقبال می کنید. معمولا در انجام کارها به صورت همزمان عملکرد خوبی دارید. این به شما کمک می کند تا چندین پروژه را همزمان انجام دهید و افکار مختلف را پردازش کنید.

شماره 4: نگه داشتن تلفن با یک دست و استفاده از انگشت اشاره دست دیگر

تست شخصیت شناسی نحوه نگه داشتن موبایل در دست


شما دارای شخصیت بصری، مهربان و باهوش هستید. شما مغز فعالی دارید و از هوش و بلوغ بالایی برخوردار هستید. به ندرت با عجله رفتار می کنید. شما تمایل دارید قبل از هر اقدامی به مسائل فکر کنید. عاشق فرآیند طوفان فکری هستید و در حل پازل ها و بازی های فکری مهارت دارید. معمولا اطرافیان نمی توانند به راحتی انرژی شما را پایین بیاورند.

همچنین بخوانید: تست شخصیت: چقدر شنونده خوبی هستید

دیدگاهتان را بنویسید