علم و دانش

4 بهترین اپلیکیشن برای درس خواندن گروهی + معرفی امکانات

بهترین اپلیکیشن برای درس خواندن گروهی
نویسنده : ساناز محمدی۱۰ مهر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

روش هرکس برای درس خواندن متفاوت است اما وقتی صحبت از درس خواندن گروهی می شود محیط یادگیری حمایتی و مشارکتی در ذهن تصور می شود که در آن دانش آموزان با هم تعامل دارند و برای حل مسائل و شفاف سازی مفاهیم از یکدیگر کمک می گیرند. امروزه درس خواندن گروهی به حضور فیزیکی افراد وابسته نیست و برنامه هایی برای درس خواندن گروهی بصورت آنلاین وجود دارد که هرکدام ویژگی ها و امتیازات خاص خود را دارند. همراه مگ تک باشید تا بهترین اپلیکیشن برای درس خواندن گروهی را معرفی کنیم.

برنامه درس خواندن گروهی

علاوه بر اینکه با درس خواندن گروهی انگیزه شما برای مطالعه افزایش پیدا می کند، با استفاده از اپلیکیشن های درس خواندن گروهی می توانید در کنار هم کلاسی های خود مطالعه داشته باشید و از دیدگاه ها و خلاقیت یکدیگر بهره مند شوید، از تعلل دوری کنید و ضمن یادگیری سریع تر، با انتخاب یک چارچوب زمانی در گروه برای خواندن درس، در زمان مشخصی وظایف درسی خود را انجام دهید.

در درس خواندن گروهی ضمن افزایش مهارت های اجتماعی و ارتباطی، با شرکت در گروه اعتماد به نفس شما افزایش پیدا می کند، می توانید از تجربه یکدیگر استفاده کنید و با سنجش روش های مختلف مطالعه بهترین روش را انتخاب نمایید.

اگر تصمیم به گروهی درس خواندن برای کنکور و یا امتحانات دارید و می خواهید از برنامه های خوب کمک بگیرید، در ادامه لیستی از بهترین برنامه ها برای درس خواندن گروهی ارائه داده ایم:

برنامه My Study Life برای گروهی درس خواندن

برنامه درس خواندن گروهی: My Study Life

از بین چندین اپلیکیشن برای درس خواندن گروهی؛ My Study Life یک برنامه ریز عالی آموزشی برای اندروید و آیفون است که رابط کاربری سبک و روانی دارد، شما می توانید این برنامه را با Reminder گوشی تنظیم کنید و به برنامه های درسی مدرسه و دانشگاه خود نظم ببخشید.

از جمله امکانات و ویژگی های این برنامه برای درس خواندن گروهی، امکان مشاهده تصویری و گرافیکی تقویم آموزشی (مثل زمان و مکان برگزاری کلاس ها، وظایف و تکالیف دروس و زمان امتحانات) و یادآور شدن آنها برای شما می باشد.

بعد از ایجاد پروفایل می توانید استفاده از این برنامه را شروع کنید.

Study room برنامه

بهترین برنامه برای درس خواندن گروهی: study room

اپلیکیشن مطالعه گروهی study mate با امکاناتی نظیر دستیار هوش مصنوعی برای پاسخ به سوالات، امکان برنامه ریزی هفتگی، اجرای مسابقه دو نفره در موضوعات مختلف، نمودار پیشرفت تحصیلی، مجهز به تخته سیاه برای نوشتن یادداشت، همگام سازی اطلاعات با سرور، مدیریت زمان، امکان چت گروهی و خصوصی با اعضا و ارسال عکس و فایل صوتی و …. یکی از بهترین برنامه ها برای درس خواندن گروهی است که دانش آموزان و دانشجویان می توانند استفاده کنند.

این اپلیکیشن برای گوشی های اندروید مناسب است و دانلود برنامه study room را می توانید از کافه بازار دریافت کنید.

اپلیکیشن هم‌ درس

برنامه درس خوندن گروهی: هم درس

هم درس یک سرویس آموزش مبتنی بر تمرین است که برای ارتقای سطح یادگیری دانش‌آموزان و دانشجویان طراحی شده که به عنوان بهترین برنامه برای درس خواندن به زبان فارسی شناخته می شود.

اگر به یک اپلیکیشن ثبت ساعت مطالعه نیاز دارید؛ در این برنامه می توانید از دوستان خود دعوت کنید، بر سر زمان مطالعه و توانایی های تحصیلی خود رقابت داشته باشید، فلش کارت شخصی داشته باشید، کل ساعات مطالعه خود را (با محاسبه زمان استراحت) مشاهده کنید و روند پیشرفت تحصیلی خود را دنبال نمایید.

ضمن اینکه امکان ارسال فیلم و عکس و ارتباط با پشتیبانی وجود دارد.

پایه های تحصیلی اول و دوم متوسطه می توانند از این اپلیکیشن به عنوان سرویس آموزش مبتنی بر تمرین تراز استفاده کنند.

اپلیکیشن درس خواندن گروهی StudySmarter

برنامه برای درس خوندن با دیگران: StudySmarter

با استفاده از این اپلیکیشن ضمن تعامل با دانش اموزانی از سراسر جهان، می توانید برای مطالعات خود یک برنامه ریزی مفید داشته باشید.

همچنین در studysmarter می توانید از فلش کارت های کاربردی که دیگران آماده کرده اند استفاده نمایید. می توانید با دانشجویان مختلف گروه های مطالعاتی ایجاد کنید و از طریق نمودارهای داخلی برنامه روند پیشرفت تحصیلی خود را مشاهده نمایید.

علاوه بر اپلیکیشن ها اگر به دنبال سایت درس خواندن انلاین با دیگران هستید؛ StudyStream و Studyverse دوتا ازبهترین ها هستند که با دعوت دوستان خود می توانید به گروه های مطالعه آنلاین بپیوندید، با انها گفتگو کنید و همچنین زمان مطالعه خود را محساب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید