اندروید

بهترین اپلیکیشن یادآوری اندروید به زبان فارسی و انگلیسی

بهترین اپلیکیشن یادآوری اندروید به زبان فارسی و انگلیسی
نویسنده : ساناز محمدی۰۵ شهریور ۱۴۰۲
1 دیدگاه

با وجود فعالیت های روزمره و مشغله هایی که داریم طبیعی است که برخی برنامه ها را فراموش کنیم. اما اگر از به تعویق انداختن برنامه های مهم خود کلافه شده اید و می خواهید یک همراه همیشگی داشته باشید که به شما یادآوری کند چه کاری باید انجام دهید، از برنامه های یادآوری استفاده کنید که برای اندروید و آیفون وجود دارد. در این مقاله از مگ تک با معرفی بهترین اپلیکیشن یادآوری اندروید به زبان فارسی و انگلیسی همراه ما باشید.

بهترین اپلیکیشن یادآوری کارهای روزانه برای اندروید

زندگی ما با وجود فناوری پر از اتفاقاتی است که می تواند حواس ما را برنامه های مهم دور کند و در چنین شرایطی استفاده از یادآورگوشی می تواند به ما کمک کند.

برنامه های یادآوری ابزارهایی هستند که با زنگ هشدار به شما یادآوری می کنند چه کارهایی را که باید انجام دهید و گرچه برنامه‌ های مختلف با ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد برای یادآوری وجود دارد، اما هدف اصلی یکسان است؛ جلوگیری از فراموش کردن چیزهای مهم و کاهش استرس.

همچنین برنامه های یادآوری کمک می‌ کنند کارهایتان را براساس اولویت سازماندهی کنید و بدانید ابتدا روی کدام چیزها تمرکز کنید.

در ادامه با لیست بهترین اپلیکیشن یادآور برای اندروید به زبان فارسی و انگلیسی آشنا شوید:

بهترین اپلیکیشن یادآوری اندروید به زبان فارسی

اپلیکیشن های یادآوری باید سرعت یادداشت برداری بالایی داشته باشند و همچنین نیاز به سیو کردن نداشته باشند. (بطور خودکار ذخیره شوند)

ابتدا بهترین برنامه های یادآور برای اندروید به زبان فارسی را معرفی می کنیم. اگر تصمیم به دانلود برنامه یادآوری کارهای روزانه فارسی برای اندروید دارید، نگاهی به این لیست بیاندازید:

اپلیکیشن یادآور تیک لیست

بهترین نرم افزار یادآوری کارهای روزانه فارسی: تیک لیست

تیک لیست را نیز می توان در فهرست بهترین اپلیکیشن یادآوری اندروید به زبان فارسی قرار داد که برای ثبت برنامه های روزانه به شما کمک می کند.

از جمله ویژگی های این برنامه یادآور اندروید فارسی؛ هشدار یادآور، اضافه کردن فایل صوتی و ویس، قرار دادن عکس و آدرس در کنار یادداشت، امکان تبدیل یادداشت به پی دی اف، دسته بندی کردن برنامه ها به ترتیب اولویت و ورود به برنامه با اثر انگشت می باشد.

ضمن اینکه بصورت خودکار در در گوگل درایو بک آپ تهیه می کند.

برنامه یادآور تیک لیست نسخه پولی هم دارد که دارای قابلیت های بیشتری همچون حذف محدودیت زمانی برنامه می باشد.

یادآوری اپلیکیشن اندروید تسکینو

برنامه فارسی یادآوری کارهای روزانه: تسکینو

یکی از بهترین اپلیکیشن یادآوری اندروید فارسی برنامه تسکینو است که به کمک آن می توانید برای کارهای مهم برنامه ریزی کنید، چک لیست ایجاد کنید و برنامه ریزی های شما می تواند شخصی، گروهی یا سازمانی باشد.

از جمله ویژگی های ممتاز برنامه یادآور با زنگ هشدار تسکینو این است که علاوه بر هشدار یادآوری برای انجام وظایف، برای شما اس ام اس ارسال می کند تا فراموش نکنید کار مهم خود را انجام دهید.

نرم افزار یادآوری با تقویم شمسی تیک تیم

بهترین برنامه یادآوری کارهای روزانه: تیک تیم

گزینه بعدی که در لیست بهترین نرم افزار یادآوری کارهای روزانه اندروید به زبان فارسی قرار می گیرد، تیک تیم است. برنامه ای کامل که دارای قابلیت هایی همچون زنگ هشدار یادآوری، بخش یادداشت، بخش اهداف و تقویم شمسی و میلادی می باشد.

ضمن اینکه برای اینکه بطور مرتب در جریان برنامه ها و کارهای روزمره خود باشید، تاریخ روز و تعداد کارهای مهم شما را بالای صفحه گوشی نشان می دهد.

نرم افزار یادآوری کارهای روزانه اندروید انگلیسی

در ادامه به معرفی بهترین برنامه یادآوری مناسبتها برای گوشی اندروید به زبان انگلیسی می پردازیم:

یادآور اپلیکیشن اندروید To Do List

بهترین اپلیکیشن اندروید برای یادآوری: To Do List

بهترین برنامه یادآوری برای اندروید که بتوانید با خیال راحت برنامه ریزی چندین پروژه مهم را به آن بسپارید؛ اپلیکیشن To Do List است که بصورت رایگان در دسترس می باشد.

از جمله قابلیت های این برنامه یاداوری اندروید تکرار موعدهای مقرر، یادآوری برای پرداخت وام، قبض و صورت حساب، گروه بندی کارها، همگام سازی با Google Tasks و همچنین سازگاری با سیستم های UI و UX می باشد.

برای استفاده از این اپلیکیشن گوشی اندروید خود را به نسخه 5 یا بالاتر ارتقا دهید.

برنامه یادآور Trello

بهترین برنامه برای مدیریت کارهای روزانه واسه اندروید: trello

یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین برنامه های یادآوری اندروید؛ ترلو Trello است. این برنامه رایگان است و رابط کاربری ساده ای دارد. از جمله قابلیت های این برنامه یادآور اندروید؛ ایجاد ستون های مختلف برای برنامه ریزی کارهای متعدد و اضافه کردن افراد مختلف و ضمیمه کردن فایل ها به برنامه خود می باشد.

این اپلیکیشن برای پروژه های گروهی و برنامه ریزی های شغلی بسیار کاربردی است و می توانید با تعریف پروژه و اهداف نهایی تیم در این برنامه، روند انجام کار را مورد ارزیابی قرار دهید.

برای نصب این برنامه باید اندروید 5 به بالا داشته باشید.

برنامه یادآوری اندروید Evernote

بهترین اپلیکیشن های اندروید برای برنامه ریزی: Evernote

یکی از برنامه های معروف اندروید برای یادآور کارهای مهم روزانه Evernote است که می توانید بصورت رایگان آنرا دانلود کنید.

قابلیت فهرست بندی، قرار دادن یادداشت صوتی و تصویری، قابلیت چت با افراد و همگام سازی سریع و همچنین نشانه گذاری عکس و فایل های پی دی اف و اشتراک گذاری آنها با سایرین از جمله امکانات این برنامه یادآور اندروید می باشد.

برنامه یادآور OneNote

برنامه یادآوری روزانه اندروید: OneNote

وان نوت برنامه ای برای یادآوری در گوشی های اندروید به زبان انگلیسی است که شامل بخش و صفحات مختلفی برای سازماندهی یادداشت ها می باشد.

در این نرم افزار می توانید صدای خود را ضبط کنید و یا از برنامه های خود پی دی اف تهیه کنید، می توانید بر روی آن رمز عبور ایجاد کنید و همچنین بدون باز کردن برنامه از طریق میانبر وارد آن شوید.

OneNote علاوه بر اندروید در IOS، مک و ویندوز هم قابل استفاده است و می توانید آن را بصورت رایگان دانلود کنید.

یادآور انگلیسی Google Keep Notes

بهترین برنامه یادآور برای اندروید: google keep notes

خیلی ها Google Keep Notes را بهترین برنامه یادآور برای گوشی اندروید می دانند. با استفاده از این اپلیکیشن علاوه بر یادداشت برداری متنی، تصویری و صوتی در مورد کارهای مهم خود، می توانید آنها را با سایرین به اشتراک بگذارید.

از دیگر قابلیت های این برنامه یادآور؛ همگام شدن با حساب گوگل و تنظیم یادداشت ها به عنوان اعلان در محل خاصی است.

ضمن اینکه می توانید در هر برنامه ریزی که برای کارهای مهم ثبت می کنید، موقعیت مکانی آن را نیز اضافه کنید.

اپلیکیشن یادآور Ticktick

برنامه یاداوری روزانه اندروید: Ticktick

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های مدیریت وظایف که برای گوشی های اندروید بصورت رایگان در دسترس است.

این برنامه دارای تقویم نیز می باشد و می توانید در آن چک لیست ایجاد کنید و از قابلیت هایی چون مروگر گوگل کروم، همگام سازی با سیستم های مختلف، امکان مرتب سازی برنامه ها براساس اولویت و همچنین ویرایش برنامه های بصورت گروهی برخوردار است.

یادآوری اندروید Any.do

برنامه یادآوری روزانه اندروید: any.do

مدیریت برنامه ها و وظایف روزانه خود را به اپلیکیشن یادآوری اندروید انگلیسی Any.do بسپارید و و از مدیریت کارهای عقب افتاده خود لذت ببرید.

با دانلود رایگان این برنامه می توانید فعالیت های روزمره خود را مدیریت کنید، آنها را براساس اولویت دسته بندی و بصورت یک نمودار افقی مشاهده کنید.

ضمن اینکه قابلیت اشتراک گذاری هم دارد و برای کارهای گروهی بسیار مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

  1. محمد حسینی گفت:

    با احترام بسیار ممنون از مطلب عالی و فوق العاده ای که گذاشتین که با این کارتون کاربرها رو راهنمایی می کنید که چه اپلیکیشنی تهیه کنن . در خصوص ایرانی ها اون جوری که من جستجو کردم اپلیکیشن تسکینو از همشون بهتر هست . البته که برای استفاده می بایست خرید اشتراک کنید . من مشترک تسکینو هستم و چند روز پیش شرکت تسکینو آپدیتی گذاشته که ۳ روز می شه از اپ به صورت کامل و رایگان استفاده کرد و پس از اتمام اشتراک هم می شه از بعضی امکانات استفاده کرد .این آپدیت جدیده و می شه بدون هزینه ازش استفاده کرد . من در حال حاضر دارم از نسخه رایگانش استفاده می کنم و کارم رو را می اندازه .