بهترین ها

بهترین سایت و اپلیکیشن برای تماشای آنلاین شبکه 3

بهترین سایت و اپلیکیشن برای تماشای آنلاین شبکه 3
نویسنده : ساناز محمدی۱۳ مهر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

ممکن است به تلویزیون دسترسی نداشته باشید و بخواهید برنامه مورد علاقه خود را تماشا کنید. تماشای آنلاین برنامه از طریق گوشی ساده ترین راهی است که وجود دارد و امروزه سایت ها و اپلیکشن های مختلفی برای این کار وجود دارد. تصمیم داریم این مقاله از مگ تک را به معرفی بهترین سایت و اپلیکیشن برای تماشای آنلاین شبکه 3 اختصاص دهیم. همراه ما باشید.

سایت پخش زنده شبکه 3

شبکه سه با برنامه های متنوع فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و… بیشتر به عنوان یک شبکه ورزشی شناخته می شود و بازی های فوتبال شبکه 3 جزء پر بیننده ترین برنامه های زنده تلویزیون هستند که مواقع زیادی به تماشای آنلاین آن از گوشی نیاز پیدا می کنیم.

اما آنچه که در انتخاب بهترین سایت و برنامه برای تماشای آنلاین شبکه 3 اهمیت دارد، کیفیت تصویر و سرعت پخش است. اینکه بدون تاخیر و با وضوح لازم بتوانید در جریان پخش برنامه های زنده تلویزیون قرار بگیرید. در ادامه با بهترین سایت و اپلیکیشن برای تماشای فیلم و سریال شبکه 3 و برنامه های زنده این شبکه تلویزیونی آشنا شوید:

وبسایت رسمی شبکه سه

 سایت پخش زنده شبکه 3 با کیفیت بالا: وبسایت رسمی شبکه سه

سایت پخش زنده شبکه 3 ساده ترین راه برای تماشای آنلاین شبکه سه با گوشی و بدون کابل است که با سرچ شبکه 3 در مرورگر گوشی ظاهر می شود.

با مراجعه به وب‌سایت شبکه 3 علاوه بر تماشای این شبکه بصورت زنده می توانید از زمان پخش و مدت زمان همه برنامه های شبکه 3 (جدول پخش زنده شبکه سه) اطلاع پیدا کنید.

از دیگر امکانات این وبسایت، (بخش آرشیو برنامه ها) و (ارتباط با ما) است و می توانید از بابت کیفیت و سرعت پخش برنامه ها اطمینان داشته باشید.

با استفاده از وبسایت رسمی شبکه 3 علاوه بر تماشای آنلاین این شبکه، می توانید به 28 شبکه تلویزیونی، 32 شبکه استانی و همچنین 57 شبکه رادیویی دسترسی زنده داشته باشید.

تلوبیون

سایت پخش زنده شبکه 3: تلوبیون

وب سایت تلوبیون Telewebion، سرویس ایرانی برای پخش زنده و آرشیو برنامه های تلویزیونی و بهترین گزینه برای تماشای آنلاین شبکه 3 و سایر شبکه های تلویزیون از گوشی است.

با ورود به بخش پخش زنده در سایت تلوبیون و انتخاب شبکه 3 می توانید بدون تاخیر و توقف برنامه مورد نظر خود را تماشا کنید.

از ویژگی های سایت تلوبیون برای تماشای آنلاین شبکه 3؛ نحوه استفاده ساده و راحت، امکان افزایش کیفیت تصویر به صورت دستی، امکان دانلود برنامه های شبکه با کیفیت و حجم مورد نظر و همچنین ایجاد آرشیو مسابقه های فوتبال و لحظه های مهم بازی می باشد.

تلوبیون علاوه بر سایت، دارای اپلیکیشن برای تماشای آنلاین شبکه 3 می باشد که در گوشی های اندروید قابل استفاده است و در این برنامه می توانید با کوچک کردن صفحه نمایش بطور همزمان از بخش های دیگر برنامه استفاده کنید (قابلیت پلیر شناور).

اما نکته ای که باید به آن اشاره کرد میزان مصرف بالای اینترنت در وبسایت تلوبیون از دید کاربران است.

  • اگر تنها مسابقات ورزشی را از شبکه 3 دنبال می کنید، وبسایت آنتن به آدرس اینترنتی anten.ir بهترین گزینه برای شماست.

بهترین برنامه برای پخش زنده شبکه 3

علاوه بر سایت های تماشای آنلاین شبکه سه، می توانید از اپلیکیشن هایی که برای پخش زنده شبکه 3 در گوشی وجود دارند استفاده کنید. تنها کافیست این برنامه ها را دانلود کنید و برای تماشای برنامه مورد نظر به اینترنت متصل شوید.

اپلیکیشن آیو

بهترین اپلیکیشن برای تماشای زنده شبکه 3: آیو

می توان برنامه آیو را بهترین اپلیکیشن برای تماشای فیلم و سریال شبکه 3 و سایر برنامه های زنده در گوشی دانست.

نصب اپلیکیشن آیو روی گوشی های اندروید و آیفون امکان پذیر است و علاوه بر کیفیت و عملکرد مورد تایید، می توان به قابلیت های این برنامه از جمله نمایش جدول پخش برنامه های شبکه 3، امکان اشتراک گذاری برنامه های مورد پسند، ساخت آرشیو از فیلم های مورد علاقه شما از این شبکه و همچنین امکان یادآوری برنامه های مورد نظر شما اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید