بهترین ها

پیشنهاد بازی موبایل برای کودک 3 ساله

بازی برای کودک 3 ساله
نویسنده : محمد اشکی۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

به دنبال پیشنهادات بازی موبایلی مناسب برای کودک 3 ساله خود هستید؟ با گزینه‌های بسیار زیاد، انتخاب بازی‌های مناسب که هم سرگرم‌کننده و هم آموزشی هستند، بسیار دشوار است. در اینجا چند پیشنهاد برتر بازی موبایلی که برای کودکان خردسال مناسب است، آورده شده است.

بهترین بازی های موبایل برای بچه های سه ساله

1. پرستار کودک

1. پرستار کودک

در این بازی کودکتان به عنوان پرستار کودک باید از یک شاهزاده خانم کوچولوی بامزه مراقبت و مواظبت کند. یکی از یهترین پیشنهاد بازی موبایل برای کودک 3 ساله همین بازی است.

اول بازی پرستار کودک این کوچولوی بامزه نیاز به حمام و عوض کردن پوشک دارد بعد کرم ها و لوسیون های مراقبت از کودک استفاده می شود در آخر لباس های دخترانه و زیبا را تن شاهزاده خانم می کند. این بازی یک بازی روزانه است که همه این کارها در طی مراحل مختلف ادامه می یابد. بازی پرستار کودک را می توانید از مایکت دانلود کنید.

دانلود بازی پرستار کودک از مایکت

2. بازی دانشمند کوچولو

بازی دانشمند کوچولو

این بازی برای کودکان 2 تا 8 سال مفید است در این برنامه بازی ها و سرگرمی های مختلف برای کودک شما ارائه شده است که در زیر به آن ها اشاره می شود.

دنیای حیوانات:

با این بازی کودک می تواند با حیوانات مزرعه، حیوانات جنگلی، حیوانات خانگی، حیوانات دریایی و رودخانه آشنا شود. همچنین با محیط زندگی، صداها، غذا و سبک زندگی حیوانات که با طراحی و انیمیشن های جذاب آماده شده است آشنا شود. بازی دانشمند کوچولو را از مایکت دانلود کنید.

دنیای شغل ها:

با این برنامه کودک می تواند 12 شغل مهم و جذاب، نوع لباس ها، ابزار و اهداف هر شغل آشنا شود. همچنین کودک می تواند یاد بگیرد که مشارکت در کارهای هر شغل با بازی های جذاب سرگرم شود.

دنیای میوه ها:

یکی دیگر از مزیت های این اپ این است که کودک می تواند با انواع میوه ها، رنگ ها، فواید میوه ها، مراقبت از درختان و تولید میوه ها آشنا شود.

فصل ها:

آشنایی با انواع فصل ها، آب و هوا، دمای هوا در فصل ها، لباس مناسب هر فصل آشنا شوند.

ماشین ها:

آشنایی با انواع ماشین ها با کمک پازل ها و انواع بازی سرگرم کننده 

3. Kids Learn Professions (بچه ها حرفه ها را می آموزند)

بچه ها حرفه ها را می آموزند

این بازی چند زبانه است که دارای چند بازی جالب است که مشاغل و کارهای مختلف را به کودکان معرفی و آشنا می کند.

کودک شما با این بازی میتواند با انواع شغل ها آشنا شود همچنین بخش دیگر این برنامه دارای معماهای آموزشی است مانند پازل که 200 نوع پازل در 7 سبک مختلف می باشد که به کودک در یادگیری و آموزش کمک می کند. این بازی برای کودکان سه ساله دختر یا پسر هم مناسب است.

Baby Panda’s City Buildings .4 (ساختمان های شهر بچه پانداها)

Baby Panda's City Buildings .4 (ساختمان های شهر بچه پانداها)

کودک با این بازی می تواند شهر رویایی خود را بسازد. این بازی ساختن یک شهر کامل است ساختمان های تجاری و غیر تجاری مانند بیمارستان ها، پاساژها، ویلاها و … را به هر رنگی که دوست دارد طراحی کند. این بازی هم برای دختر بچه ها و پسر بچه ها مناسب است حتی می توانند از وسایل و ابزار های مقاوم در برابر زلزله استفاده کنند. برای دانلود ساختمان های شهر بچه پانداها از مایکت کلیک کنید.

دانلود بازی ساختمان های شهر بچه پانداها از مایکت برای اندروید

5. کتاب رنگ آمیزی کودکان (هواپیما)

بازی کتاب رنگ آمیزی هواپیما یک کتاب رنگ آمیزی مفید و آموزنده برای کودکان است که به راحتی آن ها سرگرم می کند.

در کتاب رنگ آمیزی، کودک می تواند یکی از هواپیماها را انتخاب کند و رنگ کند. در این برنامه 17 هواپیما برای رنگ آمیزی به صورت آفلاین موجود است اگر به اینترنت دسترسی داشته باشید 17 تصویر دیگر هم برای رنگ آمیزی در دسترس قرار می گیرد. این برنامه هم برای دختران و هم برای پسران 3 تا 7 سال مفید است.

6. سلام کیتی (Hello kitty All Games for kid)

کیتی کوچولو یک گربه کوچولو است که دوست دارد با اسکوترش در اطراف شهر بگردد و بازی مورد علاقه خودش را پیدا کند. کودک باید به کیتی کوچولو کمک کند تا از بین 30 بازی سرگرم کننده که در نانوایی، تئاتر، اتوبوس، کتابخانه و پارک است بازی مورد علاقه را را پیدا کند. 

این بازی شامل 30 برنامه و بازی آموزشی برای کودکان 3 تا 7 ساله است که ترکیبی از ریاضی، موسیقی و جهت درک حافظه برای کمک به تمرین و بهبود مهارت های خود. برای دانلود کیتی کوچولو از مایکت برروی لینک کلیک کنید.

  • بازی های جالب و سرگرم کننده
  • پیراستن کیتی با لباس و لوازم جانبی
  • نقاشی
  • بازی و طرح های جالب که بچه ها دوست دارند.
  • بازی های آموزشی و جالب

این برنامه به 7 زبان دنیا یعنی انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، پرتقالی و روسی موجود است.

دانلود بازی سلام کیتی از مایکت برای اندروید

7. بازی خرید خانه دختر کوچولو

در این بازی کودک باید به دختر کوچولو درون بازی در کارهای آشپزخانه کمک کند تا غذاهای مختلف و متنوعی را آماده کند.

ابتدا باید به آشپز کوچولو کمک کنید تا وسایل جدید برای آشپزی مانند ظروف و مواد اولیه را از فروشگاه تهیه کند بعد در آشپزی و تهیه غذا به کمک کنید. باید حتما از مواد اولیه تازه برای آشپزی استفاده کنید و در حین آشپزی از آشپز کوچولو مراقبت کنید، بعد آپزی باید میز غذا را بچینید تا بتواند غذایی که آماده کرده اید بخورد. 

‏این بازی هم برای کودکان دختر هم برای کودکان پسر 3 تا 7 ساله مناسب است.

8. آتش نشان برای بچه ها (Fireman for Kids)

آتش نشان برای بچه ها (Fireman for Kids)

بچه ها دوست دارند که یک قهرمان بزرگ باشند که زندگی و جون مردم را نجات می دهند. در این بازی یک آتش نشان کوچک و شجاع به نام سام است که برای ماموریت با ماشین آتش نشانی خود اعزام می شود.

در این بازی کودک با انواع ماشین و موتور های آتش نشانی، لباس آتش نشانی و وسایل آتش نشانی آشنا می شود.این یک بازی آموزشی و سرگرم کننده است که برای کودکان پیش دبستانی به خصوص دختران و پسران 3 تا 6 سال  مناسب است. بر روی کلمه آتش نشان کلیک کنید و بازی را از اپ مایکت دانلود کنید.

در این بازی کودک می تواند:

  • به عنوان یک آتش نشان شجاع حیوانات را از ساختمان آتش گرفته نجات دهد.
  • او می تواند ماین یا وسیله مورد علاقه خود را برای موقعیت ها مختلف انتخاب کند.
  • کودک با حیوانات مختلف بازی می کند و یاد می گیرد با حیوانات مهربان باشد و آن ها را نجات دهد.
  • در آخر بعد از این که ماموریت خود را با موفقیت به پایان رساند برچسب و جوایز تشریفاتی زیادی در انتظار اوست.

دانلود بازی آتشفشان از مایکت برای اندروید

9. بازی کامیون ها برای بچه ها (Truck games – build a house )

این بازی آموزنده، سرگرم و جالب است که درباره ماشین آلات سنگین و کاربرد آن ها در ساخت و ساز خانه، باغچه، آسیاب ها، استخر شنا و غیره به آن ها آموزش می دهد.

این بازی هم برای کودکان دختر و پسر مناسب است. در صورتی که اگر کودک شما به خودرو و ماشین های سنگین علاقه دارند می توانید این بازی را برایشان نصب کنید تا سرگرم شوند و به بازی های ساختمان سازی، تراکتور ها و کامیون ها علاقه پیدا کنند.

کودک نه تنها با این بازی سرگرم می شود بلکه چیز های زیادی هم یاد میگیرد. صدای پس زمینه این بازی شامل چندین زبان انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ترکی، پرتغالی، چینی، عربی و هندی است.

همچنین کودک می تواند با بخش های مختلف ماشین الات سنگین مانند تراکتور، کامیون، بیل مکانیکی، بولدوزر و غیره آشنا شود. بعد از چهر بار استفاده که ماشین کثیف شد به کارواش ببرد و ماشین را با انواع شوینده بشورد و تمیز نماید.

این برنامه برای کودکان 2 تا 5 سال مناسب است.

10.مدرسه بوبو – حیوانات خانگی مجازی (Bubbu School – My Virtual Pets)

پیشنهاد بازی موبایل برای کودک 3 ساله

یک پیشنهاد عالی بازی موبایل برای کودک 3 ساله مدرسه بوبو است. اگر کودک ما به مدرسه علاقه دارد یا این که می خواهید به مدرسه علاقه مند شود می توانید این بازی را نصب کنید تا با حیوانات مورد علاقه خود به مدرسه بروند و هنر، ورزش، موسیقی، زبان و ریاضی یاد بگیرند همچنین می توانند بازی کنند و سرگرم شوند. دانلود بازی مدرسه بوبو را از مایکت انجام دهید.

دانلود بازی مدرسه بوبو از مایکت برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید