بهترین ها

پیشنهاد 7 بازی موبایل برای کودک 5 ساله

بازی برای کودک 7 ساله
نویسنده : مهدیه۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

انتخاب بازی موبایل برای کودکان در سنین 5 سال چالش برانگیز است. با توجه به ضررهایی که استفاده از تلفن همراه برای کودکان دارد، در صورتی که تصمیم دارید گوشی موبایلتان را در اختیار کودکتان قرار دهید بهتر است بازی هایی را انتخاب کنید که به طور اختصاصی برای این سنین طراحی شده است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بازی های مناسبی را که گردآوری کرده ایم بخوانید.

بهترین بازی موبایل برای کودک 5 ساله

1.(LEGO® Juniors Create & Cruise) لگو ساخت کشتی تفریحی

با این بازی کودکان دختر و پسر با قدرت تخیل و خلاقیت خودشان وسایل مختلفی مانند ماشین، هلی کوپتر، کامیون و غیره را با لگو درست می کنند. هرچه لگو های بیشتری در ساخت ماشین یا وسایل استفاده کنند سکه های بیشتری می گیرند و ست های جدیدتری می خرند با این بازی کودکان می توانند سرگرم شوند و لذت ببرند.

این بازی برای کودکان 4 تا 7 سال مناسب است و همچنین به عنوان یک ابزار یادگیری برای کودکان است که به کودک کمک می کند تا در حین بازی نکات زیادی بیاموزد.

پیشنهاد بازی موبایل برای کودک 5 ساله

2. Cut the Rope 2 (طناب را ببر 2)

این بازی در 2 نسخه ارائه شده است که مانند نسخه قبل باید با بریدن طناب که آبنبات ها به آن متصل است، آبنبات را در دهان شخصیت بامزه و سبز بازی بیاندازید و طی مراحل مختلف ستاره های بیشتری جمع کنند و موانع مختلفی را پشت سر بگذارید. این بازی 160 مرحله با گرافیک و جلوه های صوتی فوق العاده ای دارد که برای کودکان دختر و پسر مناسب است.

پیشنهاد بازی برای کودک 5 ساله

3. Airport Manager : Adventure Ai (مدیر فرودگاه)

این بازی نه تنها مخصوص کودکان دختر و پسر است بلکه بزرگتر ها می توانند با این بازی کنند و لذت ببرند. با این بازی شما مسافرانی از سراتاسر جهان دارید و به آن ها کمک خواهید کرد تا بدون مشکل سفر خود را با هواپیما ادامه دهند.

شما به عنوان یک مدیر فرودگاه می توانید به مسافران در خرید بلیط هواپیما، کمک به کارکنان بازرسی های امینیتی، نظارت بر سلامت و امنیت فرودگاه کمک کنید و نظارت داشته باشید.

یا این که به عنوان مهماندار هواپیما کارهایی مانند مهر زدن در گذرنامه پرواز های بین المللی، خرید بلیط، سیستم چک-این امنیتی، و بارگیری چمدان در هواپیما و همچنین کمک به مسافران برای پیدا کردن صندلی خود را انجام دهید.

پیشنهاد بازی گوشی موبایل برای کودک 5 ساله

4. Fashion Dress up girls games (بازی لباس پوشاندن دخترا)

این یک بازی سرگرم کننده است تا کودکان چیزهای زیادی درباره خیاطی یاد بگیرند و با وسایل خیاطی آشنا شوند. کودکان می توانند با پارچه، قیچی و چرخ خیاطی لباس های رنگارنگ و جذابی بدوزند.

این بازی به این صورت است که یک مدل لباس را انتخاب می کند، بعد الگوهای لباس را آماده کرده و روی پارچه قرار داده برش می زند، پس از این که چرخ کرد اتو می زند، تن مانکن میکند و کارهای دوخت نهایی را انجام می دهد و تمام.

پیشنهاد بازی گوشی برای کودک 5 ساله

5. شهر Tizi: بازی های شاهزاده

کودکان به خصوص دختر ها همیشه در رویای این هستند که یک پرنسس به نظر برسند و قلعه خود را داشته باشند. با این بازی به آرزوی خود می رسند. که در دنیای مجازی یک پرنسس هستند که قلعه خود را داخل یک شهر فانتزی دارند.

بعد از این که قلعه را انتخاب کردند با انتخاب انواع اشیا و طراحی های جالب یک خانه جدید، زیبا و فانتزی داشته باشند و تبدیل به یک متخصص در نوسازی و بازسازی خانه جدید و فانتزی شوند.

پیشنهاد بازی موبایل برای کودک 5 ساله

6. My Cat Town – Cute Kitty Games

اکثر کودکان دختر یا پسر علاقه زیادی به حیوانات به خصوص سگ و گربه دارند و همیشه آرزوی این را دارند که یک همبازی مانند سگ یا گربه داشته باشند این بازی این فرصت را به آن ها می دهد تا اوقات زیادی را با بچه گربه های ناز و ملوس داشته باشند.

کودک به عنوان پرستار گربه ها یا بچه گربه های ناز است که می تواند اتاق یا خانه را به سلیقه خودش برای آن ها تزئین کند و از آن ها در طول روز مراقبت، نگه داری کند و با آنها بازی کند. این بازی هم برای کودکان دختر و پسر مناسب است.

پیشنهاد بازی برای کودک 5 ساله

7. Educational Games for toddlers

شخصیت این بازی یک گربه به اسم هری است که به 6 جزیره مختلف سفر می کند و کارهای آموزشی زیادی یاد می گیرد.

بازی Educational Games for toddlers شامل بازی های مهیج و جالبی مانند

ترتیب اشیا در شکل، رنگ و اندازه ( کودک انواع شکل ها، رنگ ها و اندازه ها را یاد می گیرد.)

با توجه به منطق این موارد را انتخاب میکند.

پیشنهاد بازی موبایل برای کودک 5 ساله

دیدگاهتان را بنویسید