اینترنت

درآمد اسنپ فود موتوری چقدر است بیشترین رکورد درآمدی چقدر بوده

درآمد اسنپ فود موتوری چقدر است بیشترین رکورد درآمدی چقدر بوده
نویسنده : ساناز محمدی۰۸ مرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

استخدام پیک های موتوری در اسنپ فود از جمله اقداماتی بود که علاوه بر اشتغال زایی، هزینه و زمان کمتری را برای مشتری و البته برای راننده موتور به همراه داشت و حالا با توجه به ترافیک و استهلاک ماشین های اسنپ، برخی از موقعیت مناسب و درآمد بالا برای اسنپ موتوری ها خبر می دهند. اما واقعیت چیست؟ درآمد اسنپ فود موتوری چقدر است و بیشترین رکورد درآمدی چقدر بوده. همراه مگ تک باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

درآمد پیک موتوری اسنپ فود

اسنپ موتور در مقایسه با ماشین استهلاک کمتری دارد و بنزین کمتری استفاده می کند. اما با وجود اینکه خیلی از کاربران از افزایش قیمت ها در اسنپ گله می کنند، رانندگان پیک موتوری اسنپ معتقدند که علاوه بر خطرات کار در اسنپ موتوری، هنگام جذب نیرو در اسنپ فود از حقوق بالا صحبت می شود اما این در صورتی عملی می شود که روزانه 12 ساعت مشغول کار در اسنپ فود باشید و فشار کاری شما زیاد باشد.

با توجه به اینکه اسنپ بهینه بودن قیمت و رضایت مشتری را اصلی ترین شعار خود می داند، می توان صحت این قضیه را تایید کرد.

ساعت کاری، منطقه فعالیت، آشنایی با مسیرها و مسافت سفر، زمان سفر و میزان تقاضا همگی از جمله عوامل مهم در میزان درآمد رانندگان اسنپ فود موتوری هستند.

مشغول شدن در اسنپ فود موتوری نیاز به مدرک تحصیلی خاصی ندارد، ساعت کاری آن منعطف است، می توانید روزانه حقوق دریافت کنید، ضمن اینکه پیک های موتوری اسنپ حق کمیسیون پرداخت نمی کنند.

براساس آنچه که از تجربه کار در اسنپ باکس رانندگان اسنپ فود موتوری بدست آمده، محل کار رانندگان موتور اسنپ فود در یک منطقه مشخص است، اما می توانند در مناطق مختلفی که با شرایط آنها مناسب باشد، مشغول به کار شوند.

بهترین ساعت کار در اسنپ فود موتوری ساعات شلوغ و انتخاب سرویس در مناطق پر ترافیک هستند که برای ماشین ها محدودیت وجود دارد و می توان به راحتی با موتور در زمان کوتاهتری سفارش را به مقصد رساند.

به گفته رانندگان اسنپ، روزهای اول و آخر هفته بهترین روزها برای کار کردن در اسنپ فود موتوری هستند.

شاید خیلی از رانندگان اسنپ موتوری ترجیح دهند روزهای تعطیل را استراحت کنند اما برای درآمد بیشتر از اسنپ فود موتوری به عنوان یک راننده، توجه داشته باشید که در روزهای تعطیل سفارش غذا از اسنپ فود زیاد است و یک موقعیت برای شما محسوب می شود.

میزان درآمد در اسنپ موتوری تا حدود زیادی به فعالیت شما و شهری که در آن کار می کنید وابسته است. مثلا در شهرهای کوچک قیمت اسنپ موتوری کمتر و درآمد رانندگان موتور اسنپ فود نیز کمتر می باشد.

بیشترین رکورد درآمد اسنپ موتوری

ساعت کار در اسنپ موتوری منعطف است و شما می توانید ساعات مشخصی را به این کار اختصاص دهید، اما برای کسب درآمد بیشتر باید یک بازه زمانی مشخصی را طی روز در نظر بگیرید.

درمورد اینکه بیشترین درآمد پیک موتوری اسنپ فود چقدر است، نظرات متفاوت است.

برخی رانندگان نیز با تجربه ای که از سال ها کار کردن در اسنپ بدست آورده اند می گویند با افزایش ساعت کار در اسنپ فود موتوری می توان میزان درآمد را افزایش داد و رکورد بیشترین درامد راننده اسنپ موتوری 1 میلیون تومان در روز بوده است.

برخی رانندگان اسنپ موتوری نیز معتقدند که پیک موتوری شغلی نیست که بتوان روی درآمد آن حساب کرد و می گویند درآمد کار در اسنپ فود موتوری با توجه به گرانی ها بسیار ناچیز است، اما به دلیل کمبود اشتغال و اینکه درآمد و حرفه دیگری بلد نیستند در این کار مانده اند.

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشت، کاهش سالانه ارزش پول در کشور و افزایش هزینه های زندگی است. بطوری که اگر درآمد اسنپ در سال ۱۴۰۱ با درآمد اسنپ موتوری در سال ۱۴۰۰ مساوی باشد، قطعا کار کردن در اسنپ بی فایده است و هیچ سودی برای شخص ندارد.

میزان درآمد اسنپ موتوری به عوامل مختلفی از جمله تعداد سرویس ها، میزان ساعت فعالیت شخص وابسته هستند

برای افزایش درآمد در اسنپ فود موتوری باید تعداد سرویس ها را افزایش دهید، در ساعات شلوغی اسنپ موتوری فعالیت کنید، برای کسب امتیاز؛ سفارش مشتری را به دست او برسانید و جلو پارکینگ یا درب منزل رها نکنید، از مشتری درخواست هزینه اضافی نداشته باشید، ظاهر مرتب و آراسته داشته باشید و گشاده رو و خوش برخورد باشید.

درآمد اسنپ باکس چقدر است

بررسی های انجام شده نشان می دهد که درامد اسنپ باکس موتور بسیار ناچیز است و بسیاری از رانندگانی که در اسنپ باکس فعالیت می کنند از پایین بودن کرایه ها ناراضی و گله مند هستند.

همچنین بخوانید:

بهترین ساعت کار در اسنپ

دیدگاهتان را بنویسید