آموزش

بهترین ساعت کار در اسنپ در تهران و شهر های دیگر چه زمانیست

بهترین ساعت کار در اسنپ در تهران و شهر های دیگر چه زمانیست
نویسنده : ساناز محمدی۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
3 دیدگاه

موفقیت و پیشرفت در هر شغلی علاوه بر سعی و تلاش، نیازمند توجه به مواردی است که باعث پیشرفت و افزایش درآمد ما می شوند. با وجود صحبت هایی که در خصوص درآمد بالای رانندگان اسنپ وجود دارد، هزینه های جانبی در شغل اسنپ باعث شده خیلی از رانندگان اسنپ از شغل و درآمد خود رضایت نداشته باشند. اما فعالیت در بهترین ساعات کار در اسنپ می تواند به عنوان یکی از ترفند های اسنپ رانندگان به شما کمک کند تا بهترین استفاده را در اسنپ داشته باشید. در این مقاله می خواهیم مورد بررسی قرار دهیم که بهترین ساعت کار در اسنپ در تهران و شهر های دیگر چه زمانیست.

بهترین ساعات کار در اسنپ

علاوه بر انتخاب ماشین بصرفه برای اسنپ، فعالیت در ساعت های طلایی از جمله عواملی است که می تواند درآمد رانندگان در اسنپ را افزایش دهد و ساعات افزایش قیمت اسنپ محسوب می شود.

بهترین ساعات کار در اسنپ در تهران و شهرهای دیگر، اوقاتی هستند که رفت و آمد زیاد باشد (مانند شروع و پایان ساعات کاری) که بطور تقریبی شامل ساعت 9 صبح تا 11 و ساعت 4 بعدازظهر تا 8 شب می باشد. همچنین ساعاتی که دسترسی به ماشین و تاکسی زیاد نیست، مسیر ترافیک زیادی وجود دارد و یا هوا برفی و بارانی است. افزایش درآمد اسنپ در شب و روزهای تعطیل را نیز در نظر داشته باشید.

بهترین زمان برای کار در اسنپ در تهران و شهرهای دیگر تقریبا یکسان است با این تفاوت که تهران شلوغ تر و ساعات حضور مردم در شهر طولانی تر است که می تواند در تعیین بهترین ساعت کاری در اسنپ در تهران و شهرستان تفاوت هایی ایجاد کند.

بهترین ساعت کار در اسنپ باکس

ساعت کاری اسنپ باکس را می توان طولانی تر از اسنپ و در محدوده 5 صبح تا 1 شب دانست. اسنپ باکس به عنوان اپلیکیشن حمل و نقل بدون مسافر اسنپ و مخصوص بسته های پستی در تهران بسیار پر تقاضا می باشد. بهترین ساعت کار در اسنپ باکس نیز ساعات پرترافیک است که رفت و آمد با ماشین وقت گیر و خسته کننده است.

ثبت نام اسنپ موتور بدون گواهینامه

علاوه بر زمان ساعت کاری در اسنپ اینکه میزان فعالیت شما در اسنپ چند روز و چند ساعت باشد یا چه مسافتی داشته باشد، می تواند بر میزان درآمد شما تاثیر داشته باشد.

میزان درخواست ها و کمیسیون ها در شهرهای مختلف متفاوت است که می تواند میزان درآمد از اسنپ در تهران و شهرهای دیگر را تغییر دهد.

کسب در آمد در اسنپ علاوه بر سفر در بهترین ساعات کار در اسنپ به مناطق شلوغ و طرح ترافیک، به عواملی چون ثبت به موقع مراحل سفر، فعالیت مداوم و منظم در اسنپ و داشتن امتیاز بالا، آشنایی به مسیرهای میانبر و … وابسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

 1. محمد عسگری گفت:

  با سلام علی الرغم اینکه خودرو من جزو اسنپ اکو پلاس قرار گرفته است متاسفانه سفر اکو برای من ارسال نمیشود و اکثر اوقات من با کرایه خیلی کم سرویس را انجام میدهم

  1. Naser گفت:

   غیر مستقبم میگه ماشینتو پراید کن ..

 2. محمدرضامحمدعلیها گفت:

  باسلام مدت یکسال برای من ۲۵ لیتر بنزین شارژ شد ومن مجبورم تو مسیرم مسافر سوار کنم