آیفون

عمر باتری آیفون 13 پرومکس و 13 چقدر است؟

عمر باتری آیفون ۱۳ پرو مکس و 13 چقدر است؟
نویسنده : ساناز محمدی۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
0 دیدگاه

کیفیت و عمر باتری از معیارهای مهم در انتخاب گوشی هستند و با توجه به نوع استفاده ای که از گوشی داریم می توانیم عمر باتری آنها را مورد بررسی قرار دهیم و بهترین انتخاب را داشته باشیم. با توجه به رضایت کاربران آیفون از سری 13 و متقاضیان بیشتر برای خرید این گوشی، می خواهیم در این مقاله عمر باتری آیفون 13 پرومکس و 13 را مورد ارزیابی قرار دهیم.

عمر باتری آیفون ۱۳ پرو مکس و آیفون 13

اگر به خرید آیفون 13 پرومکس یا آیفون 13 فکر می کنید و می خواهید بدانید حداکثر عمر باتری آن چقدر است، باید بگوییم آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس عمر باتری ماندگارتری را تجربه کرده اند. در این مقاله تمام جزئیات مربوط به عمر باتری آیفون 13 پرومکس و 13 را در اختیار شما قرار داده ایم.

در زمان برگزاری رویداد ویژه، اپل تایید کرد که آیفون 13 پرو نسبت به نسل قبلی خود 1.5 طول عمر باتری بیشتری خواهد داشت. از طرف دیگر، قدرت باتری آیفون 13 پرو مکس در مقایسه با آیفون 12 پرو مکس 2.5 ساعت بیشتر است.

بنابراین، اگر قصد خرید آیفون 13 پرو مکس را دارید، اطلاعات زیر را چک کنید تا متوجه شوید که باتری آیفون 13 پرو مکس چند آمپر است و برای تماشای فیلم و عکس و اجرای بازی چند ساعت دوام می آورد.

باتری آیفون 13 پرو مکس

اگر به نحوه شارژ شدن باتری گوشی های آیفون دقت کرده باشید، خواهید دید که بعد از شارژ شدن تا 50 یا 60 درصد، بتدریج سرعت شارژ آنها کند می شود تا مانع از وارد شدن آسیب به باتری گوشی شود. آیفون 13 پرومکس و آیفون 13 نیز از این ویژگی مستثنی نیستند.

به‌ طورکلی مهم‌ ترین نکته در گوشی های آیفون سری 13، افزایش ظرفیت باتری نسبت به مدل های قبلی بوده که در افزایش رضایت کاربران از این گوشی موثر بوده است. ضمن اینکه آیفون سری 13 قابلیت شارژ با (مگ سیف) شارژر بی سیم را نیز دارد.

در مگ تک با رنگ بندی گوشی آیفون ۱۳ و ترفندهای آیفون 13 آشنا شوید.

عمر باتری آیفون 13 پرو مکس

کمپانی اپل برای گوشی موبایل آیفون ۱۳ ظرفیت باتری بالایی در نظر گرفته که برابر با 3240 میلی آمپر ساعت است. این ظرفیت با توجه به ابعاد تلفن همراه بسیار عالی بوده و به راحتی قادر به رفع نیازهایتان خواهد بود. عمر باتری آیفون ۱۳، حدود 10 الی 11 ساعت می باشد که با توجه به روش‌ های مختلف شارژ، مدت زمان شارژ متفاوتی دارد و از نسل قبلی خود 1 و نیم ساعت بیشتر شده است.

گفته می شود دلیل افزایش عمر باتری آیفون 13 نسبت به سری های قبل، وجود تراشه‌ A15 Bionic و باتری بزرگتر می باشد.

شارژ صد در صد آیفون 13 پرومکس 1 ساعت و 40 دقیقه طول می کشد و به مدت 25 ساعت شارژ را حفظ می کند.

اگر بخواهیم به طور دقیق تر عمر باتری و شارژ آیفون 13 پرومکس را ارزیابی کنیم؛

  • باتری این گوشی برای انجام بازی سنگین تا 10 ساعت و 29 دقیقه با شما همراهی می کند تا به صفر برسد.
  • با شارژ باتری صد در صد گوشی 13 پرومکس می توانید تا 18 ساعت و 52 دقیقه به وب گردی مشغول شوید.
  • تا 10 ساعت و 23 دقیقه می توانید به تماشای آنلاین ویدئو با گوشی آیفون 13 پرومکس مشغول شوید.

طول عمر باتری آیفون 13

ظرفیت باتری آیفون 13

شرکت اپل برای باتری گوشی آیفون 13 ظرفیت بالایی را در نظر گرفته و بطور میانگین می توان طول عمر 10 تا 11 ساعت را برای این گوشی اعلام کرد. یعنی باتری آیفون 13 روزانه بین 10 تا 11 ساعت جوابگوی وب گردی، عکاسی و یا اجرای بازی های مختلف توسط شما می باشد که رقم قابل قبولی است.

شارژ کامل آیفون 13 به مدت 1 ساعت و 55 دقیقه زمان می برد که می تواند به مدت 15 ساعت دوام بیاورد و به شارژ مجدد نیاز نداشته باشد. با ظرفیت باتری آیفون 13 (اگر شارژ آن صد در صد باشد)، می توان بیشتر از 13 ساعت وب گردی و حدودا 8 ساعت بازی کرد .

به منظور مراقبت از باتری ایفون ۱۳، بهتر است برخی نکات همچون استفاده از شارژر اصلی گوشی، عدم استفاده از گوشی هنگام شارژ و جلوگیری از قرار دادن گوشی در گرما را راعایت کنید.

همچنین دنبال کنید:

راه اندازی سیری بر روی آیفون 13

دیدگاهتان را بنویسید