شبکه های اجتماعی

آموزش ورود به روبیکا بدون شماره (3 روش ساده)

آموزش ورود به روبیکا بدون شماره (3 روش ساده)
نویسنده : ساناز محمدی۱۰ آبان ۱۴۰۲
3 دیدگاه

اگر از کاربران روبیکا باشید حتما می دانید که برای ورود به این برنامه و ایجاد حساب کاربری باید شماره تلفن خود را وارد کنید. اما ممکن است به دلایل مختلف بخواهید بدون وارد کردن شماره تلفن وارد روبیکا شوید. وارد شدن به اکانت روبیکا بدون شماره کمی پیچیده بنظر می رسد. در این مقاله از مگ تک با آموزش ورود به روبیکا بدون شماره، همراه شما هستیم.

ورود به روبیکا بدون شماره تلفن ممکن نیست. وارد شدن به روبیکا از طریق گوگل نیز به شماره تلفن نیاز دارد و شما حتما به یک شماره موبایل (به عنوان شناسه کاربر) و کد تایید که برای شما پیامک می شود، نیاز خواهید داشت اما از طریق ورود به روبیکا با شماره مجازی و یا ورود به روبیکا با ایدی می توانید مشکل خود را رفع کنید.

وارد شدن به روبیکا با شماره مجازی

ساخت اکانت روبیکا بدون شماره ممکن نیست. از طریق ورود به روبیکا با شماره مجازی می توانید بدون اینکه شماره موبایل شما مشخص شود برای خود حساب کاربری داشته باشید و از امکانات این پیام رسان استفاده کنید.

پیش از این با خرید شماره برای روبیکا امکان ورود به این برنامه با شماره های مجازی وجود داشت، اما در حال حاضر ثبت نام در روبیکا فقط با شماره ایران ممکن است و برای ورود به روبیکا با شماره ای غیر از شماره خودتان باید از سیم کارت دیگری که دردسترس شماست و از امنیت آن اطمینان دارید استفاده کنید.

توجه داشته باشید که کد تایید برای شماره مورد نظر شما ارسال می شود، بنابراین برای رفتن به روبیکا بدون شماره باید سیم کارت شماره مجازی که برای ورود به روبیکا استفاده می کنید روشن باشید.

ورود به روبیکا با ایدی

رفتن به روبیکا با آیدی برای مواقعی کاربردی است که فرد از پیش در روبیکا حساب کاربری داشته باشد و حالا بخواهد برای شروع پیام رسانی با فرد خاصی از طریق آیدی برای او پیام ارسال کند تا شماره او مشخص نشود.

ساخت اکانت فیک روبیکا

 1. برای ساخت اکانت فیک در روبیکا بدون شماره تلفن؛ وارد بخش روبینو شوید
 2. در بالای صفحه و در کنار نام کاربری شما یک فلش به سمت پایین وجود دارد، بر روی آن ضربه بزنید
 3. بر روی افزودن صفحه جدید کلیک کنید
 4. یک شناسه کاربری برای خود تعیین کنید
 5. مشخصات خود را وارد کنید (آدرس ایمیل و شماره تلفن اختیاری است)
 6. در آخر دکمه ذخیره را بزنید
 7. در صورت تمایل می توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید.

همچنین بخوانید:

پست گذاشتن در روبیکا

دیدگاهتان را بنویسید

 1. الیاس گفت:

  من میخم از روبیکا

 2. ریحانه گفت:

  یه ایدی میخواهم بدون شماره باشد

 3. دوخی شب گرد گفت:

  میخام ورد بی اکانت بشم