شبکه های اجتماعی

چگونه ایدی تلگرام خود را برای دیگران بفرستیم

چگونه ایدی تلگرام خود را برای دیگران بفرستیم
نویسنده : سارا محمدی۰۹ خرداد ۱۴۰۲
1 دیدگاه

گاهی اوقات می خواهیم لینک های تلگرام، از جمله آیدی تلگرام خود و یا کاربران دیگر، لینک کانال ها، گروه ها و بات ها را با سایر افراد به اشتراک بگذاریم. سوال این است که چگونه لینک تلگرام خود را کپی کنیم و ایدی تلگرام خود را برای دیگران بفرستیم؟

در حال حاضر، هنوز هم کاربران زیادی وجود دارند که در تلگرام تازه کار هستند و در مورد کپی آیدی تلگرام خود با مشکل مواجه می شوند. خوشبختانه، در تلگرام شما می توانید لینک حساب کاربری، کانال ها، گروه ها و بات ها را کپی کنید و آن را برای دیگران بفرستید.

خوب، اینبار مگ تک آموزشی را در مورد نحوه کپی و فرستادن ایدی تلگرام برای دیگران به شما ارائه می دهد.

نحوه کپی کردن و فرستادن آیدی تلگرام برای دیگران

فرستادن ایدی تلگرام برای دیگران روشی است که می توانید بدون شماره تلفن به دیگران در تلگرام پیام بدهید و پیام های آن ها را دریافت کنید. آموزش نحوه کپی کردن لینک پروفایل حساب کاربری تلگرام بسیار ساده است. بعدا، شما می توانید لینک آیدی تلگرام خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. بعد از اشتراک گذاری آیدی تلگرام آن فرد می تواند به طور مستقیم بر روی لینک کلیک کند و به صورت مستقیم به چت تلگرام تماس شما ریدایرکت خواهد شد.

طریقه فرستادن آیدی تلگرام در زیر به صورت تصویری آموزش داده شده است:

 1. اپلیکیشن تلگرام خود را باز کنید.

 2. سپس بر روی تنظیمات (settings) گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید.

  طریقه فرستادن آیدی تلگرام

 3. روی گزینه edit در بالای صفحه سمت راست ضربه بزنید.

  نحوه فرستادن آیدی تلگرام

 4. در این صفحه می توانید آیدی تلگرام که همان نام کاربری شما است را مشاهده کنید. روی username کلیک کنید.

  روش ارسال آیدی تلگرام

 5. آیدی تلگرام را کپی کنید.

  شما می توانید آیدی تلگرام خود را دراین مرحله ویرایش کنید. یا اگر نام کاربری ندارید می توانید یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید.چگونه ایدی تلگرام خود را برای دیگران بفرستیم

برای فرستادن آیدی تلگرام خود برای کسی کافی است یک @ به اول آن اضافه کنید. ششخص مورد نظر می توانید با جستجوی آیدی تلگرام شما را بدون شماره پیدا کند. همچنین برای اینکه شخصی مستقیما وارد صفحه چت تلگرام شما شود می توانید لینک مشخص شده در تصویر زیر را کپی کرده و برای او ارسال کنید.

اشتراک گذاری لینک تلگرام

چگونه آیدی تلگرام کاربران دیگر را برای کسی بفرستیم

آموزش دوم در مورد نحوه کپی کردن و ارسال آیدی (username) تلگرام سایر افراد است. اگر لازم است که آیدی و یا لینک تلگرام کاربر دیگری را به اشتراک بگذارید، لطفا مراحل زیر را انجام دهید.

نحوه کپی کردن آیدی تلگرام افراد دیگر:

 • اپلیکیشن تلگرام خود را باز کنید.
 • روی نام فردی که می خواهید آیدی تلگرام او را کپی کنید ضربه بزنید.
چگونه آیدی تلگرام دیگران را کپی کنیم
 • بر روی نام کاربری (username) ضربه بزنید.
 • سپس بر روی گزینه کپی (copy) ضربه بزنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه share with آیدی تلگرام را به صورت مستقیم با دیگران به اشتراک بگذارید.
ارسال آیدی تلگرام دیگران برای کسی

برای ارسال لینک تلگرام دیگران باید یوزرنیم را به شکل https://t.me/username تغییر دهید و سپس برای افراد دیگری که می خواهد وارد صفحه چت مستقیم ا او شوند بفرستید.

بعد از ایجاد لینک تلگرامی فرد دیگر بر اساس مراحل بالا، کافی است روی آن کلیک کنید. این کار باعث می شود به صورت خودکار وارد تلگرام شوید تا با آن فرد گفتگو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

 1. رخساره توانا گفت:

  سلام عالی توضیح دادین فقط من ارسال کپی کردن پیام مشکل دارم نه ارسال میشه ونه کپی گوشی من فارسی انگلیسی نیست گروه زدم به مشکل بر خوردم لطفاً راهنمایی کنید 🙏🍀🍀