آموزش

حل مشکل غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان

حل مشکل غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان
نویسنده : ساناز محمدی۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
136 دیدگاه

رضایت مشتری از جمله مواردی است که برای رانندگان اسنپ اهمیت زیادی دارد و با کسب امتیاز بالا از سوی مشتریان می توانند در این شغل موفق باشند. اسنپ به منظور کیفیت خدمات و افزایش رضایت مشتریان قوانینی را وضع نموده که رانندگان موظف به رعایت آنها هستند و در غیر اینصورت حساب کاربری آنها غیرفعال و مسدود می شود. اما حل مشکل غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان چگونه ممکن است و چطور می توان حساب کاربری رانندگان را به حالت عادی برگرداند؟ تا انتهای این مطلب از مگ تک همراه ما باشید تا راهکار برای حل مشکل غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان را در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز منفی مسافران برای رانندگان اسنپ می تواند در نهایت اخراج از اسنپ را برای آنها به دنبال داشته باشد. اسنپ اعلام کرده در هر ماه حدود 1000 حساب کاربری رانندگان اسنپ بطور موقت غیر فعال می شود و از این رقم برخی برای همیشه مسدود می شوند. بنابراین برای جلوگیری از غیرفعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان باید همواره رضایت مشتری را در نظر داشت.

امتیاز کمتر از 3.4 و یا دریافت گزارش حاد از سوی پشتیبانی در نهایت می تواند منجر به غیر فعال شدن و یا حذف حساب کاربری اسنپ راننده شود که بعد از بررسی دقیق از سوی سامانه اسنپ انجام می گیرد و با توجه به نوع تخلف می تواند چند ساعت، چند روز و یا دائمی باشد.

با غیر فعال شدن حساب رانندگان اسنپ بطور موقت، زمان لازم تا فعال شدن مجدد حساب کاربری به راننده اعلام می شود.

مسدودی حساب کاربری اسنپ رانندگان به دلایل مختلفی رخ می دهد و هر کاربر خود در جریان علت غیرفعال شدن حساب کاربری قرار می گیرد. با توجه به دلیل فیر فعال شدن حساب کاربری، اقدامات لازم برای رفع مسدودی کاربری داخل اپلیکیشن اسنپ اعلام می شود.

دلیل غیر فعال شدن حساب کاربری رانندگان اسنپ

در صورت غیرفعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان، اپلیکیشن برای شما باز نمی شود و دو خطا برای شما ارسال می شود:

 1. غیر فعال شدن حساب کاربری و علت آن؛ در این صورت علت غیر فعال شدن حساب کاربری به شما اطلاع داده می شود که می توانید مطابق با آن اقدام مناسبی را انجام دهید.
 2. ارسال نشدن درخواست سفر و علت آن؛ در حالت بعدی می توانید از بخش های مختلف اپلیکیشن استفاده کنید اما امکان ورود به حساب کاربری برای شما وجود ندارد و پیامی مبنی بر محدودیت ارسال درخواست سفر مجدد به شما نمایش داده می شود که باید در جهت رفع آن اقدام کنید.
مسدود شدن حساب کاربری رانندگان اسنپ

پیش از ارائه راهکار رفع مسدودی دائم اسنپ می خواهیم به چند علت غیر فعال شدن حساب کاربری رانندگان اسنپ اشاره کنیم:

 • رفتار نامناسب (مانند: رانندگی پر خطر، موزیک نامناسب، دیر رسیدن، سیگار کشیدن، مسیریابی نادرست، روشن نکردن بخاری یا کولر)
 • نقص مدارک
 • لغو بیش از حد سفر
 • نقص مدارک
 • عدم ثبت دقیق مراحل سفر
 • عدم تأییدیه از سوی ناجا
 • بازدید خودرو و توجه به سلامت فنی و تمیزی ماشین
 • مسافر تکراری در اسنپ
 • نداشتن عکس پروفایل و یا عدم تطابق اطلاعات راننده با خودرو (در صورت تعویض خودرو، اطلاعات خود را در سامانه اسنپ بروزرسانی کنید.)
 • داشتن همراه راننده در هنگام سفر
 • تماس با مسافر بعد از سفر و یا ایجاد مزاحمت
 • درخواست پرداخت نقدی و یا مبلغ اضافی
 • ایجاد سفرهای ساختگی

این درست است که اگر به عنوان یک راننده اسنپ تعداد سفرهای بیشتری داشته باشید، امتیاز بیشتری دریافت می کنید، اما اگر این سفرها فیک و ساختگی باشد، اسنپ به سرعت شما را شناسایی و حساب کاربری شما را جریمه یا غیرفعال می کند.

 • تقلب برای عدم پرداخت کمیسیون

گزارش هایی نظیر سفر لغو شده و اتمام سفر قبل از رسیدن به مقصد از جمله اقداماتی است که در گزارش عملکرد برخی رانندگان برای اینکه حق کمیسیون پرداخت نکنند، وجود دارد و تخلف محسوب می شود.

در مجموع؛ دلایل غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان مربوط به حقوق مسافران و سوء استفاده از سیستم اسنپ می باشد.

ماشین بصرفه برای اسنپ

رفع مسدودی حساب کاربری رانندگان اسنپ

بسیاری از رانندگان اسنپ معتقدند که اسنپ تنها حامی مسافران است و در برخی موارد به دلایل غیر منطقی راننده را مقصر می داند.

نظر مسافران هم شنیدنی است. مسافرانی که از سفر با یک راننده ناراضی باشند در صورت تماس با پشتیبانی پیامی با این مضمون دریافت می کنند که:

(راننده مذکور تا مشخص شدن نتیجه بررسی‌ها غیرفعال می‌شود و امکان فعالیت در سامانه اسنپ را ندارد.)

برخی مسافران این پیام را غیر واقعی و نمایشی می دانند. اما واقعیت این است که قطعا یک بار تخلف منجر به غیرفعال شدن حساب کاربری رانندگان اسنپ نمی شود و هر گزارشی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و سپس در سابقه راننده ثبت خواهد شد.

مدت زمان مسدودی اسنپ برای رانندگان با توجه به علت آن متفاوت است و در مواردی، ضمن اعلام علت مسدود شدن حساب کاربری، اقدامات لازم برای حل مشکل غیر فعال شدن حساب کاربری اسنپ رانندگان نیز اعلام می شود.

ثبت نام اسنپ موتوری بدون گواهینامه

در واقع اینگونه نیست که رانندگان اسنپ به یکباره متوجه مسدود شدن حساب کاربری خود شوند. با انجام هر تخلف پیامکی با محتوای اخطار برای آنها ارسال می شود که در صورت تکرار منجر به غیر فعال شدن حساب کاربری راننده می شود و در نهایت همزمان با ارسال پیامک غیر فعالسازی حساب، کاربر برای آموزش مجدد به واحد پشتیبانی فرا خوانده می شود و با حضور در این کلاس ها، فرصت دوباره ای به راننده داده می شود تا امتیاز خود را افزایش دهد.

در صورت غیر فعال شدن حساب کاربری و برای ورود به حساب کاربری اسنپ رانندگان به منظور ادامه فعالیت، می توانید به یکی از مراکز اسنپ در سطح شهر مراجعه کنید.

برخی اخطارهای حاد منجر به مسدود شدن دائمی حساب کاربری اسنپ رانندگان می شود و فعالیت مجدد راننده در اسنپ غیر ممکن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

 1. مهدی گفت:

  چقدر عقب افتاده هستید هنوز..الان چهل دقیقه هست تماس با پشتیباتی دارم میگیرم و فقط بوق اشغالی میزنه متاسفم براخودم ک مجبوربه کار کردن با شماهستم.

  1. جاوید شجری گفت:

   دقیقا 👍👍

 2. مهدی رنجبر گفت:

  چقدر عقب افتاده هستید هنوز..الان چهل دقیقه هست تماس با پشتیباتی دارم میگیرم و فقط بوق اشغالی میزنه متاسفم براخودم ک مجبوربه کار کردن با شماهستم.

 3. مهدی رنجبر گفت:

  چقدر عقب افتاده هستید هنوز..الان چهل دقیقه هست تماس با پشتیباتی دارم میگیرم و فقط بوق اشغالی میزنه متاسفم براخودم ک مجبوربه کار کردن با شماهستم.هرچندکه مطمن هستم .برسی ک شد.نمیزارید دیده بشه..

  1. فرشاد گفت:

   منو الکی مسدود دائمی کردن از طرف ناجا تایید نشدم یعنی چی من چند سال کار میکردم رتبه ام بالا بود

 4. امیررضا گفت:

  کار کردن تو اسنپ حماقته
  اینو به عنوان کسی که ۶ ماه هرروز کارکرده میگم
  نتیجه ای جز فرسوده شدنه ماشین براتون نداره
  مسافرا هم ۸۰ درصد بی فرهنگن

  1. محمد گفت:

   دقیقا .اصلا راننده ارزشی برای سیستم اسنپ نداره و مسافر اگه ازت خوشش نیاد میتونه همه جوره گزارش الکی بر علیه ت بده و مسدودت کنه

   1. حامد گفت:

    نظری ندارم چون کسی پاسخگو نیست

    1. آرش ایرانی گفت:

     مسافرالکی پیام منفی میده اسنپ هم قبول میکنه خجالت آوره

   2. حسین گفت:

    واقعا درسته 👍 مسافرها مث نوکر و کارگرشون باهات رفتار میکنن

   3. ناشناس گفت:

    راننده اسنپ مثل یه برده هستش متاسفانه هیچ ارزشی قائل نمیشن برا راننده زحمتکش

   4. سیروس گفت:

    سلام.دوستان اگه شما هم راننده اسنپ هستید.این حرفو جدی میگم.باید به امتیاز ها اعتراض کنید.یعنی اعتراض کنید که اسنپ این امتیازها را جمع کند.بیشتر این حساب کابری ها به مرور ه زمان بسته خواهد شد.چون وضعیت اقتصادی ناجوره به محض تقلای امتیاز از مسافر.یعنی اصلا امتیاز نمیدن.میگن کرایه هارو زیاد کردن تا به شما امتیاز بدیم.نمیدیم.علت بسته شدن حساب کاربری امتیاز ندادن.یا امتیاز کم دادن مسافر هست.لطفارانندگان عزیز کمک کنید.یا اعتراض به جمع کردن امتیاز مسافران ورانندها کنید.تا رانندگان یا دوستانمان.بیخود حساب کاربریشان بسته نشه.لطفا هم رسانی کنید.شماها جون منید عزیزان

 5. احسان گفت:

  خدا لعنت کنه اون کسی که منو مسدود کرده ایشالا خدا به نون شب محتاجش کنه از ته دلم نفرینش میکنم عوامل اسنپ رو ک پیگیر نمیشن چرا اینقدر راحت نون مردم رو آجر میکنید من با دوتا بچه کرایه خونه بالا و خیلی چیزا دارم با اسنپ میگذرونم چرا منو مسدود کردی خدا ازتون نگذره آه دل بچه هام بگیرتتون

  1. بهزاد گفت:

   افرین اگه یه مسافر عمدن یه چیز مسخره بنویسه اسنپ اصلا به راننده جریان درمیان نمیزاره اسنپ مسدود میکنه اسنپ کمیسیون رو مثل آژانس ۲۰ درصد میگیره بعد کرایشون مثل آ ژانس نیست نصف آژانسه

   1. بهروز گفت:

    موافقم

    1. مجتبی قربانپور گفت:

     من اسنپ باکس کار مبکردم تهران .الان بعد از چند ماه فهمیدم منو اماکن تهران مسدود کرده ک دلیلشم نمی‌دونم.الان شهرستانم می‌خوام با وانت اسنپ کار کنم و خب شرایط رفتن ب اماکن تهران برای اعتراض رو رفع مسدودی ندارم.راهنمایی کنید باید چکار کنم ک رفع مسدودی بشم بتونم کار کنم.

    2. مجتبی قربانپور گفت:

     من اسنپ باکس کار مبکردم تهران .الان بعد از چند ماه فهمیدم منو اماکن تهران مسدود کرده ک دلیلشم نمی‌دونم.الان شهرستانم استان گلستان گنبد می‌خوام با وانت اسنپ کار کنم و خب شرایط رفتن ب اماکن تهران برای اعتراض رو رفع مسدودی ندارم.راهنمایی کنید باید چکار کنم ک رفع مسدودی بشم بتونم کار کنم.

     1. امیر گفت:

      من یه روز عصبانی بودم یه پیام بد به پشتیبانی فرستادم برای همیشه مسدودم کرد
      هیچ توجهی هم به سابقه خوبم در اسنپ نکرد کارشناسان اسنپ خیلی عقده هستن، اسنپ ظالم ترین سازمان برده دهر در کشور هستش

     2. امیرحسین گفت:

      منم مشکل تورا دارم ،الان 5ماهه منو بین اداره استپ واداره اماکن پاس میدن

    3. رضا عظیمی راد گفت:

     به درخواست خودم مدتی خواستم حسابم مسدود بشه وقطع همکاری کردم الان هنوز دارن بررسی میکنن تا بتونن منو وصل کنن

     1. امیر گفت:

      من یه روز عصبانی بودم یه پیام بد به پشتیبانی فرستادم برای همیشه مسدودم کرد
      هیچ توجهی هم به سابقه خوبم در اسنپ نکرد کارشناسان اسنپ خیلی عقده هستن، اسنپ ظالم ترین سازمان برده داری در کشور هستش

   2. احمد گفت:

    دوست عزیز اگه حساب کاربری شما مسدود شده و ب هر دلیلی تمایل داری دوباره فعالیت کنی.راهکاری دارم ک دوباره فعالیت کنی‌‌ برو اینستاگرام snap draive فالو کن.اونجا تو قسمت نظرها .نظر گذاشتم ک هر کس تمایل داره فعالیت کنه براش راهکار دارم.اونجاذبهم دایرکت بده

    1. مهدی گفت:

     اگه مسافر بدش از راننده بیاد و یه چیز دروغی به پشتیبانی بگه،پشتیبانی طرف مسافر را میگیره ،این درست نیست
     میشه به من کمک کنید

    2. مردم گفت:

     اسنپ بدترین سامانه برده داری مدرن در دنیاست
     و چون وابسته به پول مسافران هست و راننده بخاطر شرایط مجبور به کار در این سیستم و بردگی مدرن هست
     اسنپ کاملا دست مسافرا رو باز گزاشته برای شکایت و راننده هم هیچ کاری نمیتونه بکنه صداش هم به جایی نمیرسه اسنپم با طرح های تشویقی رانندرو قاطر فرض میکنه و در واقع با طرح تشویقی کمسیون راننده هارو بهم میدن و راننده فک میکنه کلی سود کرده ولی فقط پولی که خودش دراورده رو بهش میدن به این میگن برده داری مدرن…
     به امید باز شدن چشمو گوش مردم بد بخت و زحمت کش

    3. رضا گفت:

     سلام آی دی اینستگرامتون رو میدید؟ سوال داشتم در مورد مسدودی

    4. ه‍ گفت:

     تو
     هم فالور میخواهی

   3. مهدی گفت:

    اگه مسافر بدش از راننده بیاد و یه چیز دروغی به پشتیبانی بگه،پشتیبانی طرف مسافر را میگیره ،این درست نیست

  2. محمد علی گفت:

   سلام خوبین داداش حساب اسنپ باز شد یا نه ؟ی از خدا بی خبر هم باعث مسدودی حسابم شده .میشه بگین چیکار کردین؟

   1. احمد گفت:

    دوست عزیز اگه حساب کاربری شما مسدود شده و ب هر دلیلی تمایل داری دوباره فعالیت کنی.راهکاری دارم ک دوباره فعالیت کنی‌‌ برو اینستاگرام snap draive فالو کن.اونجا تو قسمت نظرها .نظر گذاشتم ک هر کس تمایل داره فعالیت کنه براش راهکار دارم.اونجاذبهم دایرکت بده

  3. احمد گفت:

   دوست عزیز اگه حساب کاربری شما مسدود شده و ب هر دلیلی تمایل داری دوباره فعالیت کنی.راهکاری دارم ک دوباره فعالیت کنی‌‌ برو اینستاگرام snap draive فالو کن.اونجا تو قسمت نظرها .نظر گذاشتم ک هر کس تمایل داره فعالیت کنه براش راهکار دارم.اونجاذبهم دایرکت بده

   1. مهدی گفت:

    من اینستاگرام ندارم میشه منو راهنمایی ۶

   2. مهدی گفت:

    سلام پیجتونو اصلا نمیاره ک

  4. سجاد گفت:

   آره داداش خدا لعنتشون کنه منم مسدود کردن دلیلشم نمیگن

  5. حسن رضا گفت:

   احسان جان حق بهت میدم تمام راننده های آژانسهارومیگیرن وبعدراحت مسدودشون میکنن کاش میشدبااین اپیلیکشن کسی کارنکنه

 6. عبداله شهریاری گفت:

  سلام وقتی مسدود دایم میکنید حداقل راننده رو احضار کنید تا اونم دلایل خودشو بگه ولی من نمی‌دونم دیروز کلا 2تا سفر داشتم اونم بدون مشکل چطور باید یهو مسدود بشم خدا خوشش نمیاد اون زمانیکه که کرایه 2هزاری بود ما مسافرارو جابجا میکردیم اسنپ با ما راننده ها اسنپ شد الان چرا من مسدود دایم شدم بدون هیچ جرمی خدا حقمونو ازتون بگیره

  1. بهزاد گفت:

   افرین اگه یه مسافر عمدن یه چیز مسخره بنویسه اسنپ اصلا به راننده جریان درمیان نمیزاره اسنپ مسدود میکنه اسنپ کمیسیون رو مثل آژانس ۲۰ درصد میگیره بعد کرایشون مثل آ ژانس نیست نصف آژانسه

  2. سعید محمدی گفت:

   یه مسافر از خدا بی خبر سوار ماشین کوییک صفر بنده شده بین راه یه نفر جوان دیگر رو به همراه سگ سوار کرد…بنده اعتراض کردم که سگ سوار نکن فحش پدر و مادر به بنده دادن از ماشین پیاده شدن بنده به پشتیبانی خبر دادم علی رغم خبر بنده پشتیبانی از خدا بی خبر بنده رو مسدود دائم کردن شما اصلا کی هستین که راننده رو مسدود دائم میکنید اصلا کی به شما صلاحیت داده

   1. مهدی گفت:

    من اینستاگرام ندارم میشه منو راهنمایی کنید دقیقا منم مثل شما شدم

  3. سعید گفت:

   یه مسافر از خدا بی خبر سوار ماشین کوییک صفر بنده شده بین راه یه نفر جوان دیگر رو به همراه سگ سوار کرد…بنده اعتراض کردم که سگ سوار نکن فحش پدر و مادر به بنده دادن از ماشین پیاده شدن بنده به پشتیبانی خبر دادم علی رغم خبر بنده پشتیبانی از خدا بی خبر بنده رو مسدود دائم کردن شما اصلا کی هستین که راننده رو مسدود دائم میکنید اصلا کی به شما صلاحیت داده

   1. پیمان گفت:

    خودشون به خودشون صلاحیت دادن متاسفانه رانندگان هوای همدیگه رو ندارن باید یک روز همه کار نکنن تا حساب کار بیاد دست اسنپ

    1. صابر گفت:

     واقعا درسته

    2. صابر.منم یه مسافر نا انسان بی خدا سر اینکه اون به من گفت غلط نکن رفته منو مسدود دائم کرده بدون اینکه اصلا به من خبر بده. گفت:

     واقعا درسته

     1. علیرضا گفت:

      من با وانت کار میکردم اسنپ طرف کرایه بنده رو گفت داخل برنامه پرداخت کردم منم ازهمجا بی خبر اتمام سفر رو زدم نمی‌دونم چی بود منو مسدود دایمی کرد هم کرایه نگرفتم هم مسدود شدم هزار بار بااسنپ تماس گرفتم بوق اشغال زد اونوقت مسافر با یه تماس منو مسدود کرد اینه امنیت شغلیتون مردم تا کی مثل کپک سرتون میخاید بکنید زیربرف تاکی میخایید از برنامهای موبایلی که مثل مسککن عمل می‌کنه استفاده کنید لعنت بر کسی که این برنامه‌ها و آوردم من 20سال کارم باموتور ماشینه از وقتی این موبایلا اومدن به نون شبم محتاجم

   2. بهزاد گفت:

    دقیقا اگه همه رانندگان کار نکنن و دست از کار تو اسنپ بکشن همه چیز درست میشه ولی چه فایده که راننده ها این کارو انجام نمیدن

    1. صابر.منم یه مسافر نا انسان بی خدا سر اینکه اون به من گفت غلط نکن رفته منو مسدود دائم کرده بدون اینکه اصلا به من خبر بده. گفت:

     واقعا درسته

     1. علیرضا گفت:

      من با وانت کار میکردم اسنپ طرف کرایه بنده رو گفت داخل برنامه پرداخت کردم منم ازهمجا بی خبر اتمام سفر رو زدم نمی‌دونم یارو چی بود منو مسدود دایمی کرد هم کرایه نگرفتم هم مسدود شدم هزار بار بااسنپ تماس گرفتم بوق اشغال زد اونوقت مسافر با یه تماس منو مسدود کرد اینه امنیت شغلیتون مردم تا کی مثل کپک سرتون میخاید بکنید زیربرف تاکی میخایید از برنامهای موبایلی که مثل مسککن عمل می‌کنه استفاده کنید لعنت بر کسی که این برنامه‌ها و آوردم من 20سال کارم باموتور ماشینه از وقتی این موبایلا اومدن به نون شبم محتاجم

  4. امیر علی گفت:

   اینا حروم زاده ان حیوووونن فقط حرف حرف مسافره هرچی مسافر بگه اینا گوش میدن فک نمیکنن که مسافر دروغ میگه یانه

   1. مهدی گفت:

    دمت گرم

 7. Hmid گفت:

  راننده شده برده مسافر روسری درمیاره دخانیات مصرف میکنه با معطلی سوار میشه شماره کارت میخواد عابر بانک میخواد سوپر مارکت میخواد

  1. بهروز گفت:

   موافقم

 8. علی غفاری گفت:

  من چندین سال براشون کارکردم،متاسفم بابت وقتی که گذاشتم واسه اسنپ الان دیگه بزرگ شدن دارن رانندهارو روزی فلان نفرمسدود دایم میکنن بدون هیچ دلیل قانع کننده ایی، میگم مسافرخیلی پیش میاد مبدا مقصدش رو درست نمیزنه مایلید چه کار کنیم پشتیبانی زنگ میزنی باید نیم‌ساعت معطل شی،درخواست بازنگری میدید تماس نمیگرن،میگن مسافر و نباید بیشترازیک بار در روز سوارکنی من کلی مسافت طی میکنم میام مبدا میبینم مسافرتکراریه میگن فهمیدی تکراریه بایدلغوکنی،لغومیکنی امتیازمنفی میدم و جریمه میکنن ،شده رسیدم مبدا دیدم مسافرمیگه آقامشخصات ماشین شما فرق می‌کنه ری فرش کردیم فهمیدم مشخصات راننده قبلی که لغو کرده واسه مسافر مونده و اصلاح نشده بعضی مسافرها پیاده میشن گزارش میدن ،بازم راننده مسدودمیشه،این چه دادگاهیه و چه قاضی ابیه که یکطرفه همش به ضرر راننده فقط رای میده

 9. علی غفاری گفت:

  من چندین سال براشون کارکردم،متاسفم بابت وقتی که گذاشتم واسه اسنپ الان دیگه بزرگ شدن دارن رانندهارو روزی فلان نفرمسدود دایم میکنن بدون هیچ دلیل قانع کننده ایی، میگم مسافرخیلی پیش میاد مبدا مقصدش رو درست نمیزنه مایلید چه کار کنیم پشتیبانی زنگ میزنی باید نیم‌ساعت معطل شی،درخواست بازنگری میدید تماس نمیگرن،میگن مسافر و نباید بیشترازیک بار در روز سوارکنی من کلی مسافت طی میکنم میام مبدا میبینم مسافرتکراریه میگن فهمیدی تکراریه بایدلغوکنی،لغومیکنی امتیازمنفی میدم و جریمه میکنن ،شده رسیدم مبدا دیدم مسافرمیگه آقامشخصات ماشین شما فرق می‌کنه ری فرش کردیم فهمیدم مشخصات راننده قبلی که لغو کرده واسه مسافر مونده و اصلاح نشده بعضی مسافرها پیاده میشن گزارش میدن ،بازم راننده مسدودمیشه،این چه دادگاهیه و چه قاضی ابیه که یکطرفه همش به ضرر راننده فقط رای میده ….؟؟؟؟!!!!!

 10. حکمتی گفت:

  فقط تپسی

  1. اهورا گفت:

   فقط فقط تپسی

 11. احمدکریمی گفت:

  فعال کنی

 12. مهرواد گفت:

  مسافرمن دیشب ۵نفربودن سوارشون نکردم وزدم عدم رعایت قوانین .اماصبح حساب اسنپم مسدودشد….
  واقعا خنده داره

  1. اهورا گفت:

   فقط فقط تپسی

 13. محمد جواد گفت:

  سلام
  این چه وضعشه من ماشینم همیشه تمیز و خوشبو و کولر روشن میکنم . بنا به دلایلی دیشب لغو سفر زدم ..امروز بیدار شدم دیدم حسابم‌مسدود شده … متاسفم برای همچین برخورد غیر منطقی از سوی واحد پشتیبانی

 14. بهنام گفت:

  الکی مسدود دائم میکنن اگر کار به کلانتری و‌دادگاه کشید و راننده مقصر بود اونوقت مسدود کنن

 15. هادی گفت:

  خیلی چرت و مزخرفه طرف گفت شماره کارت برام اس ام اس کن پول واریز کنم نوشتم سلام بعد شماره کارت فرستادم زنگ زده پشتیبانی که این راننده مزاحم شده چرا چون نخواد پول بریزه رفتم دفتر مرکزی میگم این پیامم اگه غیره این چیزی هست بگید میگن چون گزارش دادن مجبوریم مسدود کنیم

 16. اسماعیل گفت:

  سلام خوشحالم که دوستان متوجه شدند شاید با دلایل شایدم بی دلیل زحمت مسدود حساب ما رو قبول کردن بهترین خاطره بود با مردم هم سفر بودن خیلی خوب است قوانین که شرایتش باشد ولی نباشد یعنی انتظار آب از چاه خشک رو داری

 17. همون راننده معروف گفت:

  هیچ اخطار پیامکی یا تماس تلفنی وجود نداره یهو میبینی دیگه نمیتونی موجودیتو برداشت بزنی منتظر میشی شب روزانه برداشت بزنه صبح میبینی مسدود دائمی چرا چون پول مفت گیر اسنپ میاد

 18. همون راننده معروف گفت:

  هیچ اخطار پیامکی یا تماس تلفنی وجود نداره یهو میبینی دیگه نمیتونی موجودیتو برداشت بزنی منتظر میشی شب روزانه برداشت بزنه صبح میبینی مسدود دائمی چرا چون پول مفت گیر اسنپ میاد ما چیکار میکنیم

  1. اهورا گفت:

   فقط فقط تپسی

 19. سجاد گفت:

  فقط 1880خوبه و برای راننده ارزش قابله. چیه این ایسنپ.خخخ دوقرون نمی ارزه

  1. رضا قدرتی اخراجی از اسنپ گفت:

   خیلیا از روی ناچاری و گرفتاری و بدبختی از این و اون قرض و وام میگیرن ماشین میخرن وارد اسنپ میشن تا خرج زندگیشونو در بیارن .
   آههههههای کسی که این برنامه رو ساختی تا کمک خرجه یک عده بشی ازت خواهش میکنم اگه خدارو قبول داری ببند برنامه تو چون داری ی درد به دردایه این بیچاره ها اضافه میکنی. لعنتی تو که داری هم از آخور میخوری هم از توپره پس حداقل درد این ملتو بیشتر نکن .واما یک نصیحت به صاحبان خونخوار و کافر اسنپ اگه میخوایید راننده ای رو غیرفعال کنید حداقل به اون راننده بدبخت زنگ بزنید علتشو بگید وازش جواب کاری که کرده رو بخوابید اگه توجیح نکرد شمارو بعد دست به این عمل زشت بزنید.

 20. محمد برزگر گفت:

  برادرم با گواهینامه من ثبت نام اسنپ کرده حساب منم بستن من که خودم خبر نداشتم از شبا که وارد کرده میشد فهمید ولی باز اسنپ ثبت نامش کرده بعد از چند وقت حساب منم بستن

 21. م . نصر گفت:

  سلام
  ی سوال
  پسر بچه 7سال ای را به مقصد رساندم متوجه نشدم که باز گشت به مبدا هم. داشته و پسر بچه هم حرفی به من نزد و پیاده شد بعد از 5دقیقه حساب کاربری من. با عنوان. رعایت نکردن مقررات اسنپ غیر فعال شد
  الان دو 3روز است غیر فعال شدم میخام بدانم تا چند روز ادامه داره جویای کار دیگر باشم یا منتظر بمانم
  اگر کسی اطلاع داره. راهنمایی کند

  1. اسماعیل زارعی گفت:

   اینا می‌خوان مثل سگ واسشون پارس کنی هرکاری دوست داشتن باراننده بدبخت برخوردبکنن بری اشغال جمع کنی شرف داره

  2. اسماعیل زارعی گفت:

   اینا می‌خوان مثل سگ واسشون پارس کنی هرکاری دوست داشتن انجام بدن اشغال جمع کنی شرف داره

  3. مهرداد گفت:

   با پشتیبانی باید تماس میگرفتی.
   و اینکه اگه زده مسدودی موقت،پس حوصله کن باز میشه البته تماس هم بگیر،
   و اگه زده مسدودی دائم خوب دیگه باز نمیشه

 22. نوروز حاجی زاده گفت:

  من را مسدود کردن از اسنپ خواهش می کنم شما به این روزهای عزیز قسم می دم اسنپ من را وصل کنی با این موقیت که ما داریم درک کنید ماررا هم

 23. نوروز حاجی زاده گفت:

  من را مسدود کردن از اسنپ خواهش می کنم شما به این روزهای عزیز قسم می دم اسنپ من را وصل کنی با این موقیت که ما داریم درک کنید ماررا هم

  1. ابراهیم گفت:

   چقدر ملت و خوار کردید

 24. سعید محمدی گفت:

  یه مسافر از خدا بی خبر سوار ماشین کوییک صفر بنده شده بین راه یه نفر جوان دیگر رو به همراه سگ سوار کرد…بنده اعتراض کردم که سگ سوار نکن فحش پدر و مادر به بنده دادن از ماشین پیاده شدن بنده به پشتیبانی خبر دادم علی رغم خبر بنده پشتیبانی از خدا بی خبر بنده رو مسدود دائم کردن

 25. شهرام گفت:

  والا خبر نداریم چرا حسابمون و مسدود کردن باید همه از اسنپ بیایم بیرون بریم ماکسیم یا تپسی تا حساب کار دستشون بیاد

 26. فرهاد داودی مبارکه گفت:

  سلام جهت سفرهای بین شهری از اصفهان به مرز مهران اومدم تا اسنپ را روشن کردم قبول سفر بین شهری کنم متوجه شدم بدون اطلاع قبلی جهت عکس سلفی راننده و کارت ملی راننده که حداقل ۶سال است اسنپ انرا دد اختیار دارد غیر فعال شدم و ۲روز است در گرمای ۵۵ درجه حداقل بدون ی سایه بان در مرز الاف شدم و اسنپ هنوز لغو غیر فعالی نکرده،این رفتار با همکاری که کسب درامد کل مجموعه وابسته به همدیگر هستیم انسانی نیست،لطفا باهم دوست و عادلانه برخورد کنیم از ما گذشت

 27. جعفر گفت:

  به علت غیر نقص‌مدارک حساب کاربری ‌ما‌غیر فعال شده الان ۵ روز مدارک از اپلیکیشن ‌راننده‌گان فرستادم هنوز خبری‌نیست

 28. مسلم چنانهن گفت:

  من امروز اسنپ روشن کردم دیدم چیزی نمیاد روشن خاموش کردم گوشیمو گفتم شاید نت نداشته باشم یهو باز شد دیدم منو مسدود کرده نوشته صلاحیت ناجا شما رو حدف کرده یعنی چی نه بی احترامی به کسی کردم نه نمره منفی داشتم

  1. جاوید گفت:

   داداش ختم کلام اسنپ بعنی کسشر و نامردی

   1. پژمانم گفت:

    اسنپ با زحمات ما اسنپ شده، الان داره با هر سازی میرقصه، گم شه

    1. مهرداد گفت:

     با پشتیبانی باید تماس میگرفتی.
     و اینکه اگه زده مسدودی موقت،پس حوصله کن باز میشه البته تماس هم بگیر،
     و اگه زده مسدودی دائم خوب دیگه باز نمیشه

 29. محسن گفت:

  دوستان عزیز راننده های عزیز اسنپ اگه به اینجا رسیده همش از صدقه سر ما راننده هاست از اونجایی هم که هیچ ارزش و احترامی واسه راننده قائل نیستن و بیخود و بی جهت بدون هیچ اخطاری راننده رو مسدود میکنن بهترین کار اینه که همه اسنپ رو پاک کنیم و از آپ های دیگه مثل تپسی و غیره استفاده کنیم، اسنپ = دزدی بی عدالتی و قوانین مسخره و مزخرف اسنپ باید تحریم بشه.

  1. علیرضا گفت:

   متاسفم برای شرکت ک بعد چندین سال کار تو اسنپ،با امتیاز خیلی عالی و ۵ ستاره.شرکت بخاطر یدونه مسافر ک لفظی بوده و اونم شروع کرده همه خوبی راننده بخاطر یکنفر زیر پامیزاره.و حساب راننده کلا مسدود میکنه و جوابم نمیدن اصلا.تو اسنپ جز داغون شدن ماشین و خستگی و عصبی شدن هیچی نداره.با لوازم یدکی گرون و کرایه ناچیز فقط دویدن الکی بخور نمیره.الان داخلی ی منطقه کرایش زیر۳۰ یا ۴۰ نیست.اسنپ میزنه ۱۵ تومن.چقدرم بری وایسی اونجا،اخرشم مسافر گزارش بده ،چندسال رانندگی ب یکنفر بفروشن.اخرشم بخاطر یدونه مسافر راننده مسدود کلا.همیشه حق میدن ب مسافر جالبه.حداقل پولی ک تو حسابم مونده واریز کنید یا ک اونم ب اسم جریمه میخورید…؟؟
   .ود

 30. میثم کریمیان گفت:

  با سلام خدمت شما
  من الان نزدیک به ۳ساله که حساب کابریم مسدود شده
  درخواست رفع مسدودی را از شما بادادن تعهد خواستارم جهت ادامه فعالیت دراسنپ.

 31. رضا سلیمان گفت:

  برای منم هیچ اخطاری نیومد، یک دفعه غیر فعال شدم، اینکه اسنپ میگه تذکر داده میشه اصلا صحت نداره، مسافر درخواست قبلیش ده تومن بوده زده عجله دارم شده هفده تومن میگه من درخواست دادم ده تومن بوده و شما دارید زیاد میگیرید یا مادر بیسوادش رو سوار کرده و اونم بدون در نظر گرفتن مقصد مشخص شده میگه من رو ببر چهار کوچه انطرفتر، خب حالا راننده چه خاکی بریزه سر اسنپ

 32. محمد گفت:

  سلام عرض ادب وارد حساب کاربری اسنپ وارد نمیشه شماره موبایل را میزنم ولی رمز ورود ارسال نمیشه

 33. سینا گفت:

  سلام ..اگر مسافر از روی قصد چیزی منفی برای راننده بنویسه چی ..ختی دادگاه هم یک طرفه قضاوت نمیکنه ..واقغا غجیبه کار اسنپ

 34. احسان مرتضوی گفت:

  من با این که مدرک دارم و از مسیج داخل برنامه اسنپ اسکرین شاپ گرفتم که مسافر فحاشی کرده و درخواست سرکاری بوده و همون لحظه با پشتیبانی هم تماس تایید کرده بازم. اشتباهی حساب منم دایمی قطع کرده راننده با ۸ سال سابقه و امتیاز ۴/۷۶ و بدون گزارش منفی از مسافر بی دلیل و منطق هر جا ام میرم هیچ جواب درست و حسابی بهم نمیدن و حق راننده در اسنپ به راحتی بدون کوچکترین ارزشی پایمال میشه

 35. احسان مرتضوی گفت:

  من با این که مدرک دارم و از مسیج داخل برنامه اسنپ اسکرین شاپ گرفتم که مسافر فحاشی کرده و درخواست سرکاری بوده و همون لحظه با پشتیبانی هم تماس تایید کرده بازم. اشتباهی حساب منم دایمی قطع کرده راننده با ۸ سال سابقه و امتیاز ۴/۷۶ و بدون گزارش منفی از مسافر بی دلیل و منطق هر جا ام میرم هیچ جواب درست و حسابی بهم نمی دند و حق راننده در اسنپ به راحتی بدون کوچکترین ارزشی پایمال میشه

 36. فرزاد گفت:

  من حسابم به دلیل نقص مدارک مسدود شده درخواست کردم جواب اسمس نمیشه چیکار کنم

 37. یوسف حسین نژاد گفت:

  سلام‌من گوشیمو فروختم خیر نبینه باگوشیم اتیکت فوش فرستاده اسنپ گوشی خریدم اسنپ نصب کردم دیدم مسدودم الان همش میگن درحال برسی ۱ماه بستس هیچ کاریم نکردن

 38. نوید گفت:

  بهترین راه برای اینکه اسنپ به غلط کردن بیفته راننده اسنپ تحریم کنند

  1. موری گفت:

   هی اقا
   اسنپ دزد و برده دار

 39. علی گفت:

  عزیزان توجه کنید شرکت اسنپ بیشتر کلاه برداری هستش و راننده در همه حال در ضرر هستش بدون یک ریال سرمایه گذاری از سرمایه مردم به پواچل های میلیاردی رسیدن اگر مردم آگاه باشند همین تاکسی تلفنی سنتی بهتر و امن تر و مطمئن تر از اسنپ هستش

 40. علی گفت:

  من که کاری نکردم مسدود شدم چه الکی شاید مسافر الکی یه چیزی بنویسه باید مسدود شیم

 41. احمد گفت:

  درسته

 42. احمد گفت:

  سلام دوستان اگر کسی هست که اسنپ اونو به هر دلیلی مسدود کرده.اگه تمایل داشت و یا مجبوره ب خاطر شرایط بد اقتصادی دوباره فعالیت کنه بهم دایرکت بده تا بهش راهکار بدم

  1. امیرباغبان نژاد گفت:

   چجوری راهکار میدی احمد

  2. امیرباغبان نژاد گفت:

   چجوری راهکار میدی

   1. علی گفت:

    هیچی پولتو میگیره سرکارت میذاره

  3. امیرباغبان نژاد گفت:

   چجوری راهکار میدی

   1. علی گفت:

    هیچی پولتو میگیره سرکارت میذاره

  4. میثاق گفت:

   سلام خب همینجا راهکار بده ،اینستا هم که جواب نمیدی

   1. علی گفت:

    هیچی پولتو میگیره سرکارت میذاره

  5. محسن حسین پور گفت:

   سلام احمد خان خوبی. حساب منم مسدود دائم شده باید چکار کنم. ممنون

   1. علی گفت:

    هیچی پولتو میگیره سرکارت میذاره

  6. رحیم گفت:

   سلام حساب من رو مسدود کردن نوشته از طرف ناجا برای همیشه مسدود شدی چطور باید پیگیر شم که دوباره وصل بشم یا بدونم به خاطر چی اصلا مسدود شدم

  7. مهدی خسروی گفت:

   سلام و خسته نباشید اسنپ بعد از اینکه یک ماه هست که منو تایید کرده امروز بخاطر اینکه مشکل داشتم نتونستم مسافری جابجا کنم زده حساب کاربری برای همیشه مسدود شده و رد صلاحیت از طرف ناجا آیا راه کاری هست ممنون میشم توضیح بدید

 43. ابی گفت:

  واقعا بی شعور تر از عوامل اسنپ خود اسنپ هستن.ک بیخودی حساب آدمو بخاطر گزارش یکی ک دشمنی با راننده داره مسدود میکنن

  1. مهدی خسروی گفت:

   سلام و خسته نباشید اسنپ بعد از اینکه یک ماه هست که منو تایید کرده امروز بخاطر اینکه مشکل داشتم نتونستم مسافری جابجا کنم زده حساب کاربری برای همیشه مسدود شده و رد صلاحیت از طرف ناجا آیا راه کاری هست ممنون میشم توضیح بدید

 44. میلاد گفت:

  من اصلا چیزی به مسافر نگفتم از میانبر رفتم که به ترافیک نخورم مسافر پیرزن بود ترسید گفت من پیاده میشم بعد دخترو پسرش زنگ زدن شروع کردن به فحش دادن من چیزی نگفتم ولی فحش مرده دادن من هم پدرم فوت کرده منم فحش دادم از پشتیبانی تماس گرفتن که چرا اینکارو کردم منم دلیلش رو گفتم وحساب کا ربری من به صورت دائما غیر فعال شد 4تا از دفاتر حضوری اسنپ هم رفتم اصلا ج ندادن این گفت برو زعفرانیه اون گفت برو صادقیه خلاصه این شد

 45. مهدی گفت:

  اگه مسافر بدش از راننده بیاد و یه چیز دروغی به پشتیبانی بگه،پشتیبانی طرف مسافر را میگیره ،این درست نیست

  1. حسن رضا گفت:

   احسان جان حق بهت میدم تمام راننده های آژانسهارومیگیرن وبعدراحت مسدودشون میکنن کاش میشدبااین اپیلیکشن کسی کارنکنه

  2. ابراهیم گفت:

   چقدر ملت و خوار کردید

 46. مسعود گفت:

  هیچ کدوم از موارد بالا دلیل مسدودی رو انجام ندادم ولی اسنپ مسدود کرده منو با پشتیبانی هم تماس می گیرم جوابی نمیده کلا پشتیبانی نداره راننده در اسنپ.

 47. موری گفت:

  برده داری هست اسنپ
  راننده با ماشینش هیچ حقی ندارن
  همه چی به نفع مسافر
  تاسف بار

  1. رضا قدرتی راننده اخراجی اسنپ گفت:

   خیلیا از روی ناچاری و گرفتاری و بدبختی از این و اون قرض و وام میگیرن ماشین میخرن وارد اسنپ میشن تا خرج زندگیشونو در بیارن .
   آههههههای کسی که این برنامه رو ساختی تا کمک خرجه یک عده بشی ازت خواهش میکنم اگه خدارو قبول داری ببند برنامه تو چون داری ی درد به دردایه این بیچاره ها اضافه میکنی. لعنتی تو که داری هم از آخور میخوری هم از توپره پس حداقل درد این ملتو بیشتر نکن .واما یک نصیحت به صاحبان خونخوار و کافر اسنپ اگه میخوایید راننده ای رو غیرفعال کنید حداقل به اون راننده بدبخت زنگ بزنید علتشو بگید وازش جواب کاری که کرده رو بخوابید اگه توجیح نکرد شمارو بعد دست به این عمل زشت بزنید.

 48. داود یارمحمدی گفت:

  من بعلت دیر پرداخت کردن کمسیون امتیاز منفی گرفتم وزمانی که میخوایتم پرداخت کنم چند بار رمز پویام را زدم کارتم مسدود شدامروز هم بانکها تعطیله بانک منم سپه است میگن باید نضوری برید تا رفع مسدودی کنید

 49. نادر حسن زاده گفت:

  سلام
  احتمرا به استحضار مدیریت محترم اسنپ و پشتیبانی میرساند،چند سال پیش به دلیل عدم تعادل مسافر و گرفتن گوشی همراه از من که کاملا اشتباه بود و غیر منطقی رفتار کردن گزارشی کردم و با نهایت تاسف متسفانه پشتیبانی بجای حمایت از من حساب کاربری مرا بستن،مدیریت محترم اسنپ لطفا در صورت امکان و صلاح دید نسبت به حساب کار بری به کد ملی ۵۰۴۰۰۶۱۹۶۱ رسیدگی کنید ممنون از شما و دوستان پشتیبانی.

  1. رضا قدرتی راننده اخراجی اسنپ گفت:

   خیلیا از روی ناچاری و گرفتاری و بدبختی از این و اون قرض و وام میگیرن ماشین میخرن وارد اسنپ میشن تا خرج زندگیشونو در بیارن .
   آههههههای کسی که این برنامه رو ساختی تا کمک خرجه یک عده بشی ازت خواهش میکنم اگه خدارو قبول داری ببند برنامه تو چون داری ی درد به دردایه این بیچاره ها اضافه میکنی. لعنتی تو که داری هم از آخور میخوری هم از توپره پس حداقل درد این ملتو بیشتر نکن .واما یک نصیحت به صاحبان خونخوار و کافر اسنپ اگه میخوایید راننده ای رو غیرفعال کنید حداقل به اون راننده بدبخت زنگ بزنید علتشو بگید وازش جواب کاری که کرده رو بخوابید اگه توجیح نکرد شمارو بعد دست به این عمل زشت بزنید.

  2. آذری گفت:

   با سلام
   بعضی از مسدودیت ها درست اعمال نمیشه
   چون همه چیزو نمیشه گفت
   من نزدیک یک ساله که مسدودم
   اونم واقعا حق من نیست و نمیشه همه چیزم گفت.از همه اینها بگذریم درخواست فعال شدن مجدد بمناسبت دهه مبارک فجر را از مدیریت محترم دارم.تا بتونم در بهبود معیشت خانوادگی گام بردارم.
   با تشکر

  3. آذری گفت:

   با سلام
   بعضی از مسدودیت ها درست اعمال نمیشه
   چون همه چیزو نمیشه گفت
   من نزدیک یک ساله که مسدودم
   اونم واقعا حق من نیست و نمیشه همه چیزم گفت.از همه اینها بگذریم درخواست فعال شدن مجدد بمناسبت دهه مبارک فجر را از مدیریت محترم دارم.تا بتونم در بهبود معیشت خانوادگی گام بردارم.
   با تشکر.

 50. رضا قدرتی اخراجی از اسنپ گفت:

  خیلیا از روی ناچاری و گرفتاری و بدبختی از این و اون قرض و وام میگیرن ماشین میخرن وارد اسنپ میشن تا خرج زندگیشونو در بیارن .
  آههههههای کسی که این برنامه رو ساختی تا کمک خرجه یک عده بشی ازت خواهش میکنم اگه خدارو قبول داری ببند برنامه تو چون داری ی درد به دردایه این بیچاره ها اضافه میکنی. لعنتی تو که داری هم از آخور میخوری هم از توپره پس حداقل درد این ملتو بیشتر نکن .واما یک نصیحت به صاحبان خونخوار و کافر اسنپ اگه میخوایید راننده ای رو غیرفعال کنید حداقل به اون راننده بدبخت زنگ بزنید علتشو بگید وازش جواب کاری که کرده رو بخوابید اگه توجیح نکرد شمارو بعد دست به این عمل زشت بزنید.

 51. محسن اربابی گفت:

  سلام خودم به دلایل شخصی از اسنپ خواستم حسابم بسته شه ولی نمیدونم چرا واسه برگشتم اینهمه طول میده اگر نمی خواین حداقل جواب سریع بدین

 52. محسن اربابی گفت:

  سلام خودم به دلایل شخصی از اسنپ خواستم حسابم بسته بشه ولی نمیدونم چرا واسه برگشتم اینهمه طول میده اگر نمی خواین حداقل جواب سریع بدین.

 53. حامد گفت:

  نظری ندارم چون کسی پاسخگو نیست

 54. ابراهیم گفت:

  خدایی در تمام فضای مجازی تحریم کنید این اسنپ و که اینجوری خون راننده ها رو تو شیشه کرده. منو مسدود کرده بدون هیچ دلیلی بخدا خوشحال شدم. انگار برده استخدام کرون. تا میتونید ضد اسنپ تبلیغ کنید حرومن و حق خور

 55. احسان قاسمی گفت:

  سلام وقت بخیر احسان قاسمی هستم یه سفر برج ۵ بهم خورد از سپاهان شهر بنده به خانم زنگ زدم گفتم خانم تشریف بیارم ایشون گفتم تشریف بیارید من رفتم سمتشون ایشون اسنپشونو لغو کردن اخه چرا همش پشتیبان مسافر هستید زشته بخدا

 56. ا. ش گفت:

  اسنپ به معنای واقعی حق و حقوق رانندگان را ضایع میکند . کافیست مسافر عقده ای به تورت بخوره و گزارش کذب مثل فحاشی ارائه بده اسنپ بلافاصله حساب کاربری شما رو مسدود میکنه، راننده اسنپ محکوم است، وقت ،وسیله، عزت وآرامش خودشو به خاطر امرارمعاش به فنا بدهد.اسنپ چرا پول بنزین را نمی‌دهد ؟چرا فاصله هارو بالای 70% خطا میزند؟چرا حقوق راننده را درلغو سفرها نمیپذید؟چرا به خاطر سفرهای تکراری با یک شماره که راننده مقصر نیست راننده را نقره داغ میکند ؟ وووو. راننده اسنپ ،برده ی اسنپ

 57. مسعود گفت:

  آقا قراربوده نقص مدارک دوروزه بررسی بشه ولی الن سه روز گذشته وغیرفعال هستیم.هیچ راه تماسی هم نگذاشتین از هرراهی که تماس میگیریم میگه حساب شما غیر فعاله.پس مشکل روبه کی بگیم ازچه راهی ارتباط برقرار کنیم مشکلمونو چه جوری اطلاع بدیم.خودتون حقوق بگیرین شکمتون سیره دردراننده رونمیدونین.الان سه روزه مسافر نمیدین.اگه مدارک ناقص بود چراتائید شد.یکی جواب بده.یه تلفن یا راه ارتباطی بزارین قاتل نیستیم که همه راههای ارتباطیو به رومون بستید

 58. مسعودخاوری گفت:

  آقا قراربوده نقص مدارک دوروزه بررسی بشه ولی الن سه روز گذشته وغیرفعال هستیم.هیچ راه تماسی هم نگذاشتین از هرراهی که تماس میگیریم میگه حساب شما غیر فعاله.پس مشکل روبه کی بگیم ازچه راهی ارتباط برقرار کنیم مشکلمونو چه جوری اطلاع بدیم.خودتون حقوق بگیرین شکمتون سیره دردراننده رونمیدونین.الان سه روزه مسافر نمیدین.اگه مدارک ناقص بود چراتائید شد.یکی جواب بده.یه تلفن یا راه ارتباطی بزارین قاتل نیستیم که همه راههای ارتباطیو به رومون بستید

 59. سید ابراهیم قیمی گفت:

  من تاره ثبت نام کرده بودم چند روز بعد از ثبت نام فهمیدم مریض شدم چهار ماه درگیر مریضی بودم رفت امد دکتر تا اینترنت روشن میشد پیام میومد مسافر بگیرم که مجبور شدم اپلیکیشن رو حذف کنم بعد از چهار ماه که نصف حنجره رو برداشتم کم کم دارم میرم سمت بهبودی اومدم دوباره اسنپ رو فعال کنم میزنه حساب کاربری شما برای همیشه مسدود شده بخاطر چی

 60. سیروس گفت:

  سلام.دوستان اگه شما هم راننده اسنپ هستید.این حرفو جدی میگم.باید به امتیاز ها اعتراض کنید.یعنی اعتراض کنید که اسنپ این امتیازها را جمع کند.بیشتر این حساب کابری ها به مرور ه زمان بسته خواهد شد.چون وضعیت اقتصادی ناجوره به محض تقلای امتیاز از مسافر.یعنی اصلا امتیاز نمیدن.میگن کرایه هارو زیاد کردن تا به شما امتیاز بدیم.نمیدیم.علت بسته شدن حساب کاربری امتیاز ندادن.یا امتیاز کم دادن مسافر هست.لطفارانندگان عزیز کمک کنید.یا اعتراض به جمع کردن امتیاز مسافران ورانندها کنید.تا رانندگان یا دوستانمان.بیخود حساب کاربریشان بسته نشه.لطفا هم رسانی کنید.شماها جون منید عزیزان

 61. علی دهقانیان گفت:

  حساب اسنپ من غیرفعاله لطفا پیگیری کنید