آموزش

اینترنت رایگان فرودگاه امام را چگونه فعال نماییم؟

اینترنت رایگان فروگاه امام را چگونه فعال نماییم؟
نویسنده : ساناز محمدی۱۸ آذر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

گذراندن ساعات طولانی در فرودگاه می تواند خسته کننده باشد، از اینرو در تمام دنیا خدمات رفاهی مختلفی برای فرودگاه ها در نظر گرفته شده و یکی از این امکانات دسترسی به اینترنت رایگان است. اگر از مسافرین فرودگاه امام خمینی هستید، همراه مگ تک باشید تا به زبان ساده آموزش دهیم اینترنت رایگان فرودگاه امام را چگونه فعال نماییم؟

اینترنت فرودگاه امام خمینی

فرودگاه امام در هر هفته بیش از 700 پرواز به 30 مقصد جهان دارد و اینترنت رایگان یکی از امکانات فرودگاه امام خمینی می باشد.

برای استفاده از اینترنت رایگان در فرودگاه امام می توانید هنگام تحویل بار و دریافت کارت پرواز از مسئول فرودگاه بخواهید تا رمز وای فای فرودگاه امام را در اختیار شما قرار دهد و در باجه های مستقر در فرودگاه به آن متصل شوید. سرعت اینترنت رایگان فرودگاه امام خمینی در بازه زمانی مختلف و با توجه به تعداد کاربران متفاوت است.

  1. برای وصل شدن به اینترنت فرودگاه امام وای فای گوشی را روشن کنید
  2. به شبکه IKIA Free Wi-Fi متصل شوید
  3. رمز عبور را وارد کنید
  4. حالا می توانید بصورت رایگان از اینترنت فرودگاه استفاده نمایید.

فعال کردن اینترنت فرودگاه با پیامک

علاوه بر روش ذکر شده، با ارسال به پیامک به سرشماره 10004542 می توانید به سامانه وایفای رایگان فرودگاه امام متصل شوید.

کافی نت فرودگاه امام

اگر در فرودگاه به خدماتی همچون اسکن و چاپ نیاز دارید و یا می خواهید گوشی های غیرفعال وارد شده را فعال کنید، می توانید به کافی نت فرودگاه در سالن ورودی ترمینال مسافری مراجعه و از اینترنت و یارانه استفاده نمایید.

اینترنت رایگان فرودگاه امام در CIP

فرودگاه امام مجهز به جایگاه تشریفات اختصاصی یا همان (CIP) می باشد که برای آسودگی مسافران در نظر گرفته شده و دارای اینترنت رایگان است.

فرودگاه امام خمینی برای چه پروازهایی است

فرودگاه امام خمینی برای پروازهای بین المللی به جز حج، واقع در بزرگراه تهران قم است و در حال حاضر بیش از 40 شرکت هواپیمایی با 700 پرواز در این فرودگاه حضور دارند.

  • برای اتصال به شبکه فرودگاه اعداد و حروف رمز عبور را به درستی وارد نمایید و به بزرگ یا کوچک بودن آنها دقت کنید.
  • برای جلوگیری از سرقت اطلاعات در فرودگاه می توانید هنگام اتصال به اینترنت VPN خود را روشن کرده و از آدرس htttps استفاده نمایید.

چگونه در فرودگاه استانبول به اینترنت وصل شویم

دیدگاهتان را بنویسید