آموزش

چگونه كد تخفيف اسنپ بگيريم (راهنمای کامل نحوه دریافت و استفاده)

چگونه كد تخفيف اسنپ بگيريم (راهنمای کامل نحوه دریافت و استفاده)
نویسنده : ساناز محمدی۲۲ مهر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

اسنپ علاوه بر راحتی و سرعت برای بصرفه بودن رفت و آمد شما نیز اقداماتی انجام داده و برای تشویق مشتریان کدهای تخفیف را در نظر گرفته تا هزینه کمتری را برای رفتن به مقصد خود پرداخت کنید. روش های مختلفی برای دریافت کد تخفیف اسنپ وجود دارد و در این مقاله از مگ تک می خواهیم آموزش دهیم که چگونه كد تخفيف اسنپ بگيريم.

اگر به پیامک های حاوی کد تخفیف اسنپ که به گوشی شما ارسال می شود، توجه کرده باشید، بعد از چند مرتبه استفاده از اسنپ و البته پرداخت آنلاین چنین پیام هایی را دریافت می کنید. با استفاده از کد تخفیف اسنپ می توانید هزینه های خود را تا حدود زیادی کاهش دهید.

ضمن اینکه این تخفیفات علاوه بر تاکسی آنلاین؛ خدمات مختلفی چون پیک موتوری، وانت بار، اسباب کشی و … را نیز در برمی گیرد.

گرچه پیش از این اسنپ تخفیف های چشمگیرتری داشت اما هنوز هم با وارد کردن کد تخفیف هنگام پرداخت نهایی فاکتور می توانید مبلغ کمتری را برای راننده اسنپ واریز نمایید و سفر ارزانتری را تجربه کنید. بدون اینکه نیازی به هک کد تخفیف اسنپ داشته باشید.

آموزش گرفتن کد تخفیف اسنپ

اما چجوری از اسنپ کد تخفیف بگیریم؟ در ادامه به شما توضیح می دهیم که چگونه کد تخفیف در اسنپ بگیریم:

برای گرفتن کد تخفیف اسنپ، بعد از ورود به اپلیکیشن اسنپ، وارد بخش تخفیف ها و جایزه ها شوید؛ برحسب شرایط و زمان مختلف کدهای تخفیف برای برخی حساب ها فعال می شود و می توانید از آنها استفاده کنید.

تخفیف اولین سفر با اسنپ

اسنپ برای مشتریان جدید که اولین بار است از این برنامه استفاده می کنند، تخفیف 10 هزار تومانی در نظر گرفته و بعد از نصب اپلیکیشن اسنپ و ثبت نام در اسنپ، بصورت خودکار تخفیف اعمال می شود و می توانید اولین سفر خود را با 10 هزار تومان تخفیف طی کنید.

تخفیف سفر با دعوت از شماره‌ای دیگر

می توانید با دعوت از دوستان خود، علاوه بر دریافت هدیه از اسنپ (تا سقف 15 هزار تومان)، دوستان خود را نیز در تخفیفات اسنپ بهره مند کنید.

با فرستادن کد دعوت از دوستان در اسنپ برای یکی از مخاطبان خود، تخفیف اسنپ برای هر دوی شما لحاظ خواهد شد (تا سقف 15 هزار تومان)

تخفیف اسنپ با پیامک‌ های حاوی کد

اسنپ با ارسال پیامک برای مشتریان قدیمی و غیرفعال اسنپ که مدت زیادی است سفری با اسنپ نداشته اند، کد تخفیف ارائه می دهد که مقدار آنها متفاوت است و محدودیت زمانی دارد.

همچنین با رفتن به بخش تخفیف ها در صفحه اصلی برنامه اسنپ می توانید از تخفیفات جدید اسنپ مطلع شوید.

گرفتن کد تخفیف اسنپ از سایت‌ های جانبی

اگر به دنبال کد تخفیف اسنپ بدون محدودیت سفر اول هستید؛ در حال حاضر سایت و اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد که کد تخفیف سامانه های مختلف را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید به کد تخفیف اسنپ نیز دسترسی داشته باشید.

با عضویت در خبرنامه، شبکه های اجتماعی و برخی اپلیکیشن های ارائه کد تخفیف می توانید از آخرین تخفیف‌های اسنپ مطلع و بهره مند شوید.

کد تخفیف در این سایت ها تنها محدود به تاکسی آنلاین نیست و خدماتی چون اسنپ وانت، اسنپ موتوری، اسنپ لاین، اسنپ اسباب کشی، اسنپ شاپ و اسنپ فود را نیز در برمی گیرد.

چگونه کد تخفیف اسنپ را وارد کنیم

در هر سفر تنها امکان استفاده از 1 کد تخفیف وجود دارد و استفاده از کد تخفیف اسنپ به دو روش ممکن است:

  • وارد کردن کد تخفیف بعد از مشخص کردن مبدا و مقصد
  • انتخاب گزینه کد تخفیف حین سفر
  1. بعد از دریافت کد اسنپ برای استفاده از تخفیف وارد برنامه اسنپ شوید
  2. بعد از انتخاب مبدا و مقصد، روی کد تخفیف کلیک کنید
  3. کد تخفیف را وارد کنید تا با اعمال تخفیف سفری با هزینه کمتر داشته باشید.

در گوشی های آیفون برای استفاده از کد تخفیف اسنپ؛ وارد بخش تخفیف ها و جایزه ها شوید، کد تخفیف را وارد کنید و سپس گزینه ثبت کد را بزنید.

چرا کد تخفیف اسنپ کار نمیکنه

رایج ترین دلایل کارنکردن کد تخفیف اسنپ انقضای کد، اشتباه بودن کد و یا اختصاصی بودن کد می باشد.

کار نکردن کد تخفیف اسنپ می تواند به چند دلیل اتفاق بیفتد:

(کد تخفیف برای حساب کاربری فعال نمی باشد): این خطا به این معنی می باشد که کد تخفیف تنها برای افراد خاصی در نظر گرفته شده است.

(کد تخفیف شما معتبر نیست): اگر هنگام اعمال کد تخفیف اسنپ با چنین خطایی مواجه شدید؛ شرایط استفاده از کد را بطور دقیق بررسی کنید. احتمالا به حساب کاربری و یا شهر خاصی تعلق می گیرد.

(کد تخفیف در این بازه زمانی معتبر نیست) یا (کد تخفیف استفاده شده): همه کدهای تخفیف اسنپ محدودیت زمانی و یا سقف استفاده دارند. این خطا به معنی پایان زمان و سقف استفاده از کد تخفیف می باشد.

چرا کد تخفیف اسنپ برام نمیاد

اگر با وجود وفادار بودن به اسنپ مدت هاست که کد تخفیف دریافت نکرده اید، خوب است بدانید که اسنپ درصد تخفیف متفاوتی را برای هر مشتری در نظر می‌ گیرد که می تواند براساس دور یا نزدیک بودن مسیر و مبلغ سفرهای گذشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره پشتیبانی اسنپ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید