آیفون

آموزش نحوه گذاشتن دو سیم کارت در ایفون 13 تصویری

آموزش نحوه گذاشتن دو سیم کارت در ایفون 13 تصویری
نویسنده : ساناز محمدی۰۵ خرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

آیفون 13 از جمله گوشی های آیفون است که قابلیت استفاده همزمان از دو سیم کارت را دارد. اگر به تازگی آیفون 13 خریده اید و حالا می خواهید از دو سیم کارت بطور همزمان استفاده کنید، برای گذاشتن دو سیم کارت در گوشی نیاز به راهنمایی خواهید داشت. در این مقاله از مگ تک با آموزش نحوه گذاشتن دو سیم کارت در ایفون 13 همراه ما باشید.

نحوه قرار دادن دو سیم کارت در ایفون ۱۳

دو سیم کارت در آیفون می تواند یک نانو سیم کارت (که هم سایز و هم ضخامت سیم کارت کاهش پیدا کرده) و یک سیم کارت الکترونیکی (eSIM) باشد. در ادامه بخوانید که سیم کارت دوم ایفون ۱۳ کجا میخوره و چگونه می توان از دو سیمکارت در آیفون 13 استفاده کرد.

برای گذاشتن سیم کارت در آیفون 13 تنها چیزی که شما احتیاج دارید، سوزن یا گیره گوشی است.

آموزش تصویری گذاشتن دو سیم کارت در آیفون 13

مدل های گوشی آیفون ایکس اس (مکس)، 11، 11 پرو (مکس)، 12 (مینی)، 12 پرو (مکس)، 13 (مینی)، 13 پرو (مکس)، 14 (پلاس) یا 14 پرو (مکس) همگی از دو سیم کارت پشتیبانی می کنند. شما می توانید از یک سیم کارت نانو و یک سیم کارت دیجیتالی eSIM استفاده کنید.

برای گذاشتن دو سیم کارت در آیفون 13 مراحل زیر را مطابق تصویر انجام دهید:

  1. سوزن مخصوص خارج کردن سیمکارت را داخل سوراخ کوچکی که در کناره سمت چپ گوشی آیفون 13 قرار دارد، وارد کنید و کمی فشار دهید تا سینی خارج شود.
عکس مراحل گذاشتن دو سیم کارت در آیفون 13
مراحل گذاشتن دو سیم کارت آیفون 13

2. یکی از سیم کارت ها را مطابق تصویر و از قسمت پشت سیم کارت داخل سینی قرار دهید.

مراحل قرار دادن دو سیم کارت در آیفون 13
مراحل تصویری قرار دادن دو سیم کارت در آیفون 13

3. حالا سینی سیم کارت را برگردانید و سیم کارت دیگر را نیز به همین شکل داخل سینی قرار دهید.

عکس از گذاشتن دو سیم کارت در آیفون 13

4. بعد از قرار گرفتن هر دو سیم کارت نانو در محل خود، سینی سیم کارت را به طور کامل و در همان جهت که خارج کردید به محل خود بازگردانید. سینی سیم کارت فقط به یک صورت در مکان خود قرار می گیرد.

مراحل قرار دادن دو سیم کارت در آیفون 13
مراحل گذاشتن دو سیم کارت در آیفون 13

اگر سیم کارت ها با یک شماره شناسایی شخصی یا پین کد محافظت شده باشند، به محل قرار گیری هر سیم کارت در سینی دقت کنید. در صورت درخواست، پین هر یک را با دقت وارد کنید.

به همین راحتی می توانید دو سیم کارت را در آیفون 13 قرار دهید.

نکته: اگر اندازه سیم کارت با محل قرار گیری آن همخوانی ندارد، از طریق دفاتر پیشخوان برای دریافت سیم کارت جدید اقدام کنید.

اکنون که دو شماره تلفن مختلف در دسترس شماست، می توانید برای هر مخاطب یکی را انتخاب کنید. افرادی که با آن ها تماس می گیرید همان شماره را خواهند دید. اگر در لیست مخاطبان خود همکاری دارید، می توانید شماره تلفن کاری را برای او انتخاب کنید.

  1. به «مخاطبین» بروید.
  2. روی یک مخاطب ضربه بزنید. پنجره ای با اجزای مختلف خواهید دید.
  3. در زیر نام مخاطب، «همیشه استفاده شود: اصلی» Always use: original یا «همیشه استفاده شود: ثانویه» Always used: secondary را خواهید دید. روی آن ضربه بزنید.
  4. می‌توانید شماره تلفن مناسب را در اینجا انتخاب کنید و «انجام شد»Done را انتخاب کنید.

نحوه استفاده از دو سیم کارت در آیفون را یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید