آموزش

بهترین ساعت کار در تپسی چه ساعت و روزهایی است؟

بهترین ساعت کار در تپسی چه ساعت و روزهایی است؟
نویسنده : ساناز محمدی۲۳ مرداد ۱۴۰۲
0 دیدگاه

گذراندن ساعات طولانی در خیابان های شلوغ و پر ترافیک، در کنار هزینه بنزین و مخارج بالای تعمیرات ماشین، هزینه کمیسیون و بسیاری از مخارج پیش بینی نشده چالش هایی هستند که یک راننده تاکسی آنلاین با آنها مواجه است و بخش زیادی از درآمد خود را باید به آنها اختصاص دهد. یکی از موارد مهم برای رضایت از درآمد تپسی که باید به آن توجه داشت، اطلاع از بهترین ساعت کار در تپسی است که میزان تقاضا برای تاکسی آنلاین زیاد باشد. در این مقاله از مگ تک به شما می گوییم بهترین ساعت کار تپسی چه ساعت و روزهایی است.

بهترین ساعت کار در تپسی

اگر به عنوان راننده (سفیر تپسی) مشغول به کار هستید، خوب است بدانید بهترین ساعت کار در تپسی ساعات شروع و پایان ساعت کار اداره جات است و روز های اول و آخر هفته (شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه) ساعت 6 تا 8 صبح و 15 تا 20 عصر را می توان بهترین ساعت و روز کار در تپسی برای کسب درآمد بالا دانست. دراین ساعت به مناطق شلوغ و پر تقاضا بروید، روزهای خیلی گرم با روزهای بارانی و برفی که نیاز به وسایل نقلیه بیشتر است را نیز می توان از بهترین روزهای کار در تپسی دانست.

تپسی tapsi به عنوان دومین سامانه آنلاین تاکسی درون شهری و رقیب اسنپ شناخته می شود که از 1395 شروع به کار نموده و امکان درخواست آنلاین ماشین با سیستم عامل اندروید و آیفون برای سفرهای درون شهری را فراهم نموده است.

بسیاری از کاربران هزینه سفر با تپسی را مناسب تر از اسنپ می دانند و این موضوع می تواند دلیلی برای افزایش تقاضا در این اپلیکیشن باشد.

از مهم ترین مزیت های استفاده از تپسی برای رانندگان، تسویه لحظه ای و انتخاب مسیر دلخواه می باشد. سامانه و درگاه راحت تری نسبت به اسنپ دارد و همچنین پشتیبانی بیشتر و بهتری از رانندگان خود دارد.

قیمت تپسی در ساعات مختلف متفاوت است. در شهرهای بزرگ و شلوغی چون تهران بهتر است در ساعات طلایی روز و در یک منطقه (مثلا فقط شمال شهر) مشغول به فعالیت شوید و با افزایش ساعت کار خود درآمد تان در تپسی را بیشتر کنید.

قبول مسافر در مناطق طرح ترافیک و در نقاط کنترل آلودگی هوا تا حدود زیادی هزینه سفر را بیشتر خواهد کرد و بهترین مناطق برای کار در تپسی محسوب می شوند.

اگر می دانید تا تاریخ مشخصی در فلان منطقه نمایشگاه، همایش یا کنسرت برگزار می شود که میزان رفت و آمد را افزایش می دهد، بیشتر در آن محدوده فعالیت داشته باشید.

با قبول سفرهای لاین تپسی (سفر مشترک برای دو مسافر)، همزمان دو مسافر را به یک مسیر برسانید و ضمن صرفه جویی در بنزین، کاهش ترافیک و کاهش آلودگی هوا، درآمد بیشتری داشته باشید.

درامد تپسی بهتره یا اسنپ

اسنپ از تپسی قدیمی و گسترده تر است. اما با توجه به رشد درامد تپسی 1401 و 1402 می توان متوجه استقبال مردم از این سامانه شد. پشتیبانی تپسی از رانندگان خود بیشتر است، ضمن اینکه به منظور افزایش درآمد سفیران (رانندگان تپسی) طرح های مختلفی چون طرح تضمین درآمد ساعتی، تپسی لاین و ماموریت های مختلف را در نظر گرفته است.

برای افزایش درامد در تپسی چه کنیم؟

  • استفاده از طرح تضمین درآمد ساعتی (در این طرح حداقل ساعت آنلاینی و محدوده فعالیت برای شما تعیین می شود و این ضمانت به شما داده می شود که در قبال آن، مبلغ مشخصی به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.)
  • فعالیت در ساعت طلایی روز
  • افزایش میزان ساعت کاری
  • در مناطق شلوغ و پر ترافیک تردد کنید (نرم افزار سفیران تپسی نقشه ای از شهر را در اختیار شما قرار می دهد که برخی نقاط قرمز رنگ هستند. سعی کنید بیشتر در این نقاط تردد داشته باشید)
  • از لغو سفرهایی که قبول کرده اید خودداری نمایید (سخت گیری در قبول سفر می تواند شما را از موقعیت های مناسب دور کند)
  • ماموریت های تپسی که از طریق پیامک به شما اعلام می شوند را پیگیری کنید. چرا که در آنها طرح هایی چون عدم نیاز به پرداخت کمیسیون، طرح تضمین درآمد، ماموریت در آمدی و ماموریت براساس سفر و … وجود دارد و می توانید هزینه های خود را تا حدودی کاهش دهید.
  • با فعال کردن گزینه مقصد دلخواه در تپسی، می توانید در مسیر روزانه شخصی خود فعالیت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید